Chlubítko univerzální

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Honza42 »

Vypadá to, že se konečně podaří roztočit kolečko inflace. Jestli se přes něj mají prohnat všechny nekryté v minulých letech natištěné peníze, máme se na co těšit.
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od jerry »

A pak se pozná, že nejde stavět jen na laciné pracovní síle.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5405
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Stepan »

Ráno jsem při placení v kavárně zjistil, že u sebe nemám kreditku. Ukecal jsem obsluhu na sekeru a po zkoušce vyrazil domů. Nebyla ani doma. Ve stádiu značného zoufalství jsem se šel podívat na místo, kde jsem včera zaparkoval. Byla tam, asi mi vypadla z kapsy, když jsem ráno škrabal auto. A nejen že ji za těch 6 hodin co se tam válela nikdo neukradl. Ale dokonce ani nenavlhla a normálně funguje :-bd

Blbý je, že mě ještě čeká jedna zkouška ve středu a týdenní dávku štěstíčka už jsem si zjevně vyplýtval ~x(
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Snowman000 »

Pozeraj sa na to prave pozitivnejsie...teraz pri tebe to stasticko je tak toho rovno vyuzi a na nejake ucenie na skusku sa rovno vyprdni :D

PS: Drzim palce ;)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od pavproch »

Neska sem při služebce na chvíli zapad do Olympie v Holomócu, krátce po poledni a..... kupodivu tam bylo kde zaparkovat a uvnitř to bylo bez davů lidí a front na všechno.... takže sem fklidu dořešil podarki a fčíl už mám až do stavby stromu fraj.... \m/
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5405
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Stepan »

Tak štěstíčko stálo při mě. Výuka totiž probíhala tak, že skupiny studentů si připravovali prezentaci na určité téma a profesor (opravdu profesor) pouze doplňoval. Zadání na zkoušce se losovalo. Tak jsem si vytáhl téma, na které jsem měl prezentaci, odvykládal a šel domů. Když vidím ten svůj luck, mám chuť nakoupit nějaký kryptoměny \m/
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od jerry »

Tak toho bych se bál, jak jdou rychle hore, tak budou i padat dole. Když vidím trhy nafouklé nekrytými penězi, uvažuju spíš o kovech, ale fakt je fyzicky vlastnit.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3205
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od mattonecz »

já se strašně těšim až to splaskne. budu se smát až se budu za břicho popadat
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od pavproch »

pavproch fčera píše: hurá proti kopci.... smokovec - teryna (bez zastávky tam) - baranie sedlo - brnčala (zastávka) - biela voda = 6 hodin poctivé práce a... je to tam!
Hurá! Je to dobré aji 24h po výkonu, starý člověk po nemoci ani moc nebolí, všechno funguje aji sem s práškama krapet spal.... ejchuchu!

Fčíl si splnit občiansku povinnosť (podat priznanie k dani z nehnutelnosti) a po obědě hurá na skijofki do bachledky.....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Snowman000 »

Tak dnes nam tu nasnezilo trochu viac a uz nam je MX-5 mala :)
Obrázek
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Odpovědět