Chlubítko univerzální

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16365
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od pavproch »

Tak neska sem se nechal zase po dvou letech prosvítit v kyčli.

Obrázek

Pocitově žádná změna proti stavu 2003-2015 (a rdg to jen potvrzuje) a to i přes absolvovanou chemoterapii (klep, klep, klep na dřwo)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 884
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od 970ka »

To už máš zadní nápravu po G.O. :) celkem brzo u mladýho kluka,ne ? Hlavně ,že jsi v poho,přeji zdraví.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL Cabrio,MB Sprinter,Honda opice, atd ...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16365
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od pavproch »

jenom (zaplapanbu) levou půlku zadní nápravy... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od řidičBOB »

poctivé "železo" :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od rhinos »

škoda že si tělo neumí poradit samo jako třeba Terminátor ;)
To funguje ještě relativně u dětí...mám mladýho co prodělal Perthesovu chorobu...Naštěstí to mladý tělo si s tím dokáže poradit ale přesto jsem volil raději invazivní léčbu.
No a teď je rok a půl po léčbě a hraje fotbal a skáče parkour nebo jak se to píše ;)
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16365
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od pavproch »

Neska sem byl na Lysé, zkoumat zda sa aspoň tam urodily ňáké hafery - jo, urodily v S svazích nad 1200mnm jich je clekem dost, sou velké a ščavnaté... a modré.... 1000metrů nahoru a dolů, tělo už funguje, díky páni dochtoři.

A tady mám i jiný zážitek:

Obrázek

Zhruba 1200mnm, nad jatným kotlem, sem zastavil, vytáh foťák, zblejsknul smrk (ta hora vzadu), napil se a .... ucítil intenzivní pach rozkládající se mrtvoly... (si pamatuju z Blgarom na pláži, dyž tam ležel rozkládající se belfín) .... ale fakt smrad jaxfiň.... taxem rači utek rovnou dolu po spádnici nach jatný, aniž bych se snažil zistit, esli to byl tůrista nebo jeleň nebo třeba prasca skolené africkým morem....

a o kus níž potkal jedneho turistu, čo šlapal po spádnici nahoru, taxem ho před tím smradem varoval.... šel dál.... třeba tu mrtvolu našel... asi budu sledovat černou kroniku či HS Beskydy..... :D

(ten tůrista: je jenom potvrzení mnou už kdysik dávno objeveného: na Lysou v sobotu NEchodit, je tam VŠUDE moc lidu.... a já blbec to zase porušil...)

a ještě jeden postřeh: ač tu Koščal už nějaký pátek není, tak ta (jeho) jízdárna v Muchovicích furt funguje a .... v rezervaci muchovického kotle je vyšlapaných/vyklestěných/koněma projetých hafo chodníků..... jj, ochrana přírody.... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od jerry »

Houba hadovka smrdutá fakt smrdí jako mrtvola :D Nemusel jsi tolik utíkat. Ale fotka je pěkná ;)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16365
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od pavproch »

Hadoffka sice smrdí, ale málo a hlavně jinak. Tohle fuckt byla mrtvola.

EDIT: kuju za pochvalu

EDIT2: navíc mám pocit, že hadoffka v takové nadm. výšce už neroste, že je to nížinný typ...
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od oxik »

Obdivuji pp, že to se železem v těle, po onko léčbě a v jeho věku (nic ve zlém :D ) dává. Já jsem v úterý vyšlápnul na Boubín (chcanec jako hovado samozřejmě, viditelnost první strom) a ještě včera jsem nemohl pořádně chodit :D A to jsem zdravej a mladej a sport jenom z vlaku taky nevidím :D
Přílohy
IMG_5021.JPG
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od jerry »

PP je prostě stará dobrá škola ;)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět