Chlubítko univerzální

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od jarka »

To už asi ne... :) Teď jich je přesně tak akorát, že když jí dávám za uši tak je to jen kousek ;) za hranou toho co bych asi tak ještě na okresce měl :) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od jerry »

Gratulace, užívej si to. Já si miaty taky nemůžu vynachválit. Můžu říct, že na pěkné okresce je to návykové. A klidně se přiznám, že posunout ty zážitky do podstatně vyšších rychlostí bych už měl bobky. Proto měnit nehodlám.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od jarka »

Jsem to byl testnout v Mostě a sice to jede znatelně líp a má to o dost víc gripu, ale provoz byl neskutečnej. První stint v půlce olej na cílovce v brzdný zóně :( - za mnou točící se Radical ve 200kmh (fakt výživný vidět tohle ve zpětným zrcátku, jsem málem neuhlídal trenky :) ) a ve druhým strašná koncentrace rychlých závoďáků a furt jsem musel někoho pouštět, abych moc nezavázel. Nejlepší čas jsem "jen" vyrovnal, asi budu muset investovat do coachingu - nějak nemůžu přijít na to co udělat líp. Ale "fighty" to nebyly špatný :) . Tu dva krátký sestřihy:

"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od mattonecz »

I když sem sociál tak čekám na letadlo v Erste premier lounge a je to docela cool :-D
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od mmira »

jarka: pekne ti to jede, nejen v zatackach.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Stepan »

mattone: já vždycky když se omylem dostanu do nějakého tkaového posh prostoru, tak je mi nějak špatně od žaludku, prostě se v tom necítím x_x
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od jerry »

Mám to také tak. Raději rodinný hotýlek s osobním přístupem než luxusní pětihvězda v Interlaken či Zermattu. A že jsem oboje několikrát na účet hostitele vyzkoušel.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od jerry »

jarka: Pěkně ti to jede. Myslím, že hodně spolujedoucích žaslo. Ale je to taky hodně moc o řidiči. A ty to v paži máš. Btw to jsi jí tak dával i v těch vedrech?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od jarka »

Ještě něco málo bych ale rád ubral, ale už to jde fakt těžce. Byl jsem tam teď třikrát po sobě a čas více-méně pořád stejný a ať měním co měním tak žádný zlepšení. Jinak včera bylo příjemně pod mrakem a teplota "jen" kolem 25°C - dokonce ani teploměr se nehnul. Takže z tohohle pohledu mě jí líto nebylo. Jen mi pak něco bouchalo na kole, ale to se pak ukázalo že byl velký žmolek gumy nalepený na disku. Co mě překvapilo je vliv střechy na rychlost - na cílovce to v průměru dělalo 5 kmh, asi budu muset příští rok zkusit pár kol na Ringu se střechou nahoře...
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5445
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od M.Z. »

Poudám, ňáký koně by to chtělo :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Odpovědět