IT poradna

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3231
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: IT poradna

Příspěvek od mattonecz »

To vis ze novy disk ktery je v pohode nestracha. A je rozumny se ho zbavit pokud zacina. SSD je na zalohu trochu overkill ale proc ne :)
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16369
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: IT poradna

Příspěvek od pavproch »

Tak už do terabajtovýho Zamzungu T5 láduju asi 0.5TB záložních dat...

Kura to je ale malá krabička, zhruba jako sirky..... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16369
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: IT poradna

Příspěvek od pavproch »

Synchronizace dat mezi mým noťasem a SSD samsungem i serverem (via USB 3.0) je rychlejší asitak o 50-70%.

Spokojenost veliká.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16369
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: IT poradna

Příspěvek od pavproch »

kopíruju z OF.cz
pavproch píše:3/4 fusatý pod strom nadělil nové PC (Dell Optiplex 3050) na Win10Profi - je to kurewsky jiné než Win7, se kterýma už nějaký ten pátek žiju = šichta od brzkého rána, ale už sou tam nod32, data, síť, infernet, sdílení, synchronizace, dvě ze tří stiskáren (té třetí se vyloženě nechce, ale to se poddá), office, fčíl zápasím se hřmícím ftákem a ještě spousta dalších radostí mě čeká ....

pozitiva (prozatím detekovaná) : nemusel sem tam dávat PDF creator, win10 ho už mají v sobě, je to kurewsky rychlejší stroj než to její stávající asi osmileté heblo (po ukončení práce ho zformátuju a pak vemu ostrou stranou krumpáče a pude do kuka a LCD zpět do firmy....)

negativa: je to nezvykle jiné než W7.....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27049
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: IT poradna

Příspěvek od řidičBOB »

Jak jsem viděl pavproch post jenom v náhledu témat, hned jsem tušil, že dostal naježenou nějakou techniku :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: IT poradna

Příspěvek od jerry »

Já budu rozcházet nové pc po Novém roce. Pod stromeček jsem si ho nedal, protože starosti si nenaděluju :D Tam jsem si už s předstihem koupil opravdovou miatí radost :-bd
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2551
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: IT poradna

Příspěvek od Vrooom »

To ja si taky udelal IT vanoce :-) Jsem si nadelil SSD, ramky a chladic. Krasne se pocitac zrychlil a to jsem jen system premigroval, ani jsem nedelal cisou instalaci.
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: IT poradna

Příspěvek od jerry »

No jo, vy mladí máte IT rádi, pro mě je to taková ta nutnost, co mimo jiné zkazila i auta ;)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1533
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: IT poradna

Příspěvek od abgx1 »

davat si dobrovolne do PC nod32...

vacsinou 1. vec ktoru pri sadnuti za PC odinstaluvavam :D
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: IT poradna

Příspěvek od Kavis »

Ja taky premyslel o lehkem upgradu pc, nakonec se mi na podzim naskytla neodolatelna nabidka na zanovni komponenty a ze stareho pc zbyl akorat case, zdroj, dvd romka a hd, ktery jsem doplnil ssd :D je z toho i7 5820,16gb ram, msi mpower mb, gtx 1060 6gb.. :D takze z male optimalizace sem v tom za 20 a ve finale na to hrani stejne skoro nemam cas :D
Odpovědět