VZKAZY

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
.Z3
Pan Řidič
Příspěvky: 253
Registrován: úte 16 čer 20:02

Re: VZKAZY

Příspěvek od .Z3 »

honziss píše:Tak pred 15min mi dosla trpelivost s ridici kamionu co na D1 schvalne blokuji oba jizdni pruhy v zuzenich, prestoze je evidentni ze se do praveho vejdou. Vsechny do jednoho budu reportovat na 158 s podezrenim na unavu/alkohol/drogy. Cimzto zdravim ridice SK kamionu a gratuluju mu - ses prvni!
:ymapplause: Tak na ně! Ne že bych si vedl nějakou statistiku, ale mám dojem, že SK řidičiti tam na to kašlou nejčastěji. Mě už tak několikrát blokoval SK kamion a jednou dálkový bus. Jinak k mému videu na youtube se vyjádřilo několik řidičů kamionů ve smyslu, že mi tím blokováním zachránil vlastně život, protože kdybych se jej pokusil předjet, tak bych určitě způsobil hromadnou nehodu a zabil minmálně sebe... Když jsem jim tam napsal, že stejný den jsem za stejných podmínek přejel snad desítky jiných kamionů v omezení, kteří to ale udrželi ve svém pruhu a nic se nestalo, už mi nikdo neodpovědel...
Jsi tak akorát hlupák, já taky nepustím, za tmy a ještě deště, když je krajnice napůl v příkopu.. Můžeš mu děkovat, že ti momentálně znemožnil se zabít..
tie zúženia pre kamiony na D1 sú veľmi úzke cez deň sa tam bojím keď ma predbiehajú osobáky.. za podmienok ako sú na videu noc a dážď by som spravil to isté, kvôli tebe sa ja do garátu nevyjebem, mňa tiež doma čaká rodina za ktorou sa chcem zdravý vrátiť!
Absolutne suhlasin s vyssie uvedenym komentom si debil za par sekund riskujes zivot a ohrozujes druhych lebo ty si si kupil auto.
3.0 B58 & 2.2 M54 & TSI
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5521
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: VZKAZY

Příspěvek od M.Z. »

Jsou to neschopáci, čím větší lopata, tím chytřejší kecy. Nahlášení na 158 se mi jeví jako velmi účinné, mě naštěstí na zablikání vždycky uhli, ale občas se někdo trošku cukal.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
honziss
Letec
Příspěvky: 3482
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: VZKAZY

Příspěvek od honziss »

Jsem realista, necekam zazrak, takze kdyz opravdu zastavi a zkontrolujou jednoho z 10ti nahlasenych, zdrzi ho na 10min, tak to povazuju za uspech.

Tenhle navic jel rovne jak kdyz streli, az kdyz jsem se priblizil, tak najel na caru a kdyz jsem naznacil ze bych ho predjel, tak vzdycky zaklickoval + parkrat pribrzdil.

Dispecer na 158 chtel prekvapive hodne informaci o aute, 3x kilometrovnik, pak rekl ze muze bejt unavenej a ze si ho stahnou a to ho probere...tak treba to nebylo uplne zbytecny.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27162
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

158čka se nahrává - to je jedna věc. Druhou je tá, že operační moc dobře ví, kolik jich týdně tahaj z pangejtu a kolik z nich skončí v penále, protože jsou unavení, usnou, nemají soustředěnost, atd. Takže, když není žádná mimořádná událost, určitě na něj někoho pošlou...třeba i z jiného dálničního oddělení - tady vysílačka funguje. Bohužel ale nefunguje už na Celní správu, jelikož oni nejsou propojení, takže operační z PČR, by musel telefonicky kontaktovat kolegy z CS - a ta to už prdí.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: VZKAZY

Příspěvek od oxik »

Já si myslím, že je docela velká šance, že někdo z nich bude mít zbytkac, bude si zrovna v tu chvíli číst noviny, nebo bude mít světy gumy, prasklý kotouče apod..takže čím více jich zkontoluji, tím líp.. Stačí se podívat na gerchany, jak pečlivě prohlíží tech. Stav kamiónů a kolik jich nechají stát na odstavnym parkovišti..
honziss
Letec
Příspěvky: 3482
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: VZKAZY

Příspěvek od honziss »

Jak jsem psal, dosla mi trpelivost a od ted hlasim vsechny.. :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5508
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: VZKAZY

Příspěvek od Stepan »

Tak jsem to dneska taky vyzkoušel. Lopata se táhla po prostředku zúžení 75, 158, nahlášený kilometry, RZ, dispečer se ptal, jeslti jim půjdu svědčit do správního, prej předá kolegům a na dalším nájezdu se už napojila policejní dodávka a pokračovala podezřele pomalu. Skoro jak kdyby na někoho čekala \:D/ Příště to vylepším i o celníky.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
BíBop
Autoškolák
Příspěvky: 51
Registrován: ned 10 črc 09:39

Re: VZKAZY

Příspěvek od BíBop »

Nová Škoda Octavia je tu!
Obrázek
Chcete někdo pytlík na zvracení?
Proč my ty kozy žerou avatar?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27162
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

Palec nahoru pro vojáka, který jel dneska kolem asi čerstvé nehody - člověk v bezvědomí přes silnici a u toho dvě auta. Zastavil a utíkal poskytnout první pomoc. Profesionál, který evidentně věděl, co dělá. snad to pán přežil :ympray:
Palec nahoru! :-bd
vlcsnap-2016-11-03-15h20m05s841_1024x586.jpg
vlcsnap-2016-11-03-15h20m05s841_1024x586.jpg (149.88 KiB) Zobrazeno 3641 x
vlcsnap-2016-11-03-15h20m41s615_1024x715.jpg
vlcsnap-2016-11-03-15h20m41s615_1024x715.jpg (165.63 KiB) Zobrazeno 3641 x
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5508
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: VZKAZY

Příspěvek od Stepan »

hlídce PČR, co pociťuje neskutečnou potřebu zastavit si dodávku na francouzských SPZ uprostřed zúžení a vytvořit kolonu na půl hodiny...
CHCÍPNĚTE! Ten čas by vám měli dát všichni k úhradě.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět