Telefonologie

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
ExFun
Letec
Příspěvky: 2117
Registrován: stř 02 bře 15:36

Re: Telefonologie

Příspěvek od ExFun »

Majkle zase překrucuješ.
1) Napsal jsem jen to, že v důsledku předchozích zkušeností vnímám i přetrvávající nechopnosti iP negativněji než Ty. Nic víc, nic míň.
2) Chyba Applu to jednoznačně byla, protože to v té době byly naprosto běžné funkce a Apple je neimplementoval už tehdy jen a pouze proto, aby mohl z lidí tahat peníze za novější modely.
3) iP stále odsuzuju proto, že některé ze standardních funkcí nedoplnil do teď a nedoplní je možná nikdy + další důvody, jako šmírování uživatelů, neschopnost kontroly nad daty předávanými Applu etc.


Zůstalo Ti aspoň tolik objektivity, že jsi schopen připustit, že po stránce funkcí a možností (nikoliv user experience) iP stále zaostává za už mrtvými WM a Symbianem?
Back to basics.
Příčina -> následek
Uživatelský avatar
Volivovej volej
Mistr volantu
Příspěvky: 937
Registrován: stř 21 zář 18:58

Re: Telefonologie

Příspěvek od Volivovej volej »

vojtadub píše:No me teda prijde zaklad vsech zakladu, aby telefon umel preposilat dal smsky.
Neříkám, že ne. Ale osobně si třeba skoro nepamatuju situaci, kdy jsem nějakou SMS forwardoval. Pokud někdo ví, že bez toho existovat nemůže, tak si ten telefon nekoupí. Co je na tom složitýho? :-)
""So perverse is mankind that every nationality prefers to be misgoverned by its own people than to be well ruled by another""
(General Sir Charles James Napier)
Uživatelský avatar
ExFun
Letec
Příspěvky: 2117
Registrován: stř 02 bře 15:36

Re: Telefonologie

Příspěvek od ExFun »

myslím, že v 21. století člověka ani nenapadne něco takového zkoumat. Kouká se, jestli umí poslední vychytávky a ne samozřejmosti...
Faktem je, že od Applu se raději už i dívám, jestli telefon umí volat :D
Back to basics.
Příčina -> následek
vojtadub
Pan Řidič
Příspěvky: 237
Registrován: sob 26 bře 23:17

Re: Telefonologie

Příspěvek od vojtadub »

volej: Dokazes si predstavit nemit moznost forwardovat mail ? Ja tedy ne :)
Jako jo, je to hnidopissky, ale prohlubuje to moji nenavist vuci nakouslymu jabku a iOS :-D
Zopaknu znovu otazku abych tady trosku uklidnil apple vs. zbytek sveta :-D Jsem odpurce dotykovych mobilu, ale presto nez to budu moct tvrdit i z osobni delsi zkusenosti, bych si jeden rad poridil. Mel by nahradit e52 a limit jsem si hodil na 8 tisic. Do ceho byste sli ?
Uživatelský avatar
Moucha
Mistr volantu
Příspěvky: 871
Registrován: stř 16 úno 10:08
Bydliště: Gradec Králové

Re: Telefonologie

Příspěvek od Moucha »

Iphone
SSS - vdechne tě do života
vojtadub
Pan Řidič
Příspěvky: 237
Registrován: sob 26 bře 23:17

Re: Telefonologie

Příspěvek od vojtadub »

:-D Umi iP navigovat v offline modu stejne kvalitne jako E52(vcetne app zdarma) ? Myslim si, ze ne.
Dalsi ?
Uživatelský avatar
.Jelen.
Řidič začátečník
Příspěvky: 171
Registrován: sob 16 črc 15:44
Bydliště: Znojmo

Re: Telefonologie

Příspěvek od .Jelen. »

PaTaK píše:SGS nedávno dostal aktualizaci na Gingerbread s Value Packem, tedy dva roky po vydání ;)
Tak to přeju. Problém je trochu v tom, že já upozorňoval na to, že u většiny telefonů s Androidem není aktualizace jistá a nebo je hodně opožděná.
Popravdě verze Andriodu moc neznám, takže prosím o slitování a opravení jestli se mýlím. Gingerbread je uvolněný už od konce roku 2010 (což je, přiznejme si, dlouho ve světě mobilů). Co je Value Pack nevím, předpokládám, že vylepšení/přepracování Gingerbeadu přímo Samsungem (??). Po Gingerbeadu je Honeycomb a po něm ještě aktuální Ice Cream Sandwich, je to tak? :)
Takže SGS dostal nedávno dva roky po vydání nějak vylepšený Android starý dva a půl roku? Tak to je super... \:D/

Edit: Zrovna jsem se náhodou (hledal jsem něco docela jinýho) dostal k článku, kde píšou: "Apple k 30. březnu 2012 prodal 365 milionů zařízení s iOS (takže mimo iPhonů i iPody touch a iPady) a celé čtyři pětiny z nich běží na aktuální pětkové verzi systému. ... U Androidu to u aktuální verze není ani 10%."
Naposledy upravil(a) .Jelen. dne úte 26 čer 14:56, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
ExFun
Letec
Příspěvky: 2117
Registrován: stř 02 bře 15:36

Re: Telefonologie

Příspěvek od ExFun »

jestli chceš free offline navi, tak jedině Nokia
Back to basics.
Příčina -> následek
Uživatelský avatar
kidli
Řidič začátečník
Příspěvky: 149
Registrován: stř 16 úno 15:08

Re: Telefonologie

Příspěvek od kidli »

ExFun píše:jestli chceš free offline navi, tak jedině Nokia
https://play.google.com/store/apps/deta ... WdhdG9yIl0.
God save me from my friends, I can protect myself from my enemies
Uživatelský avatar
Moucha
Mistr volantu
Příspěvky: 871
Registrován: stř 16 úno 10:08
Bydliště: Gradec Králové

Re: Telefonologie

Příspěvek od Moucha »

vojtadub píše::-D Umi iP navigovat v offline modu stejne kvalitne jako E52(vcetne app zdarma) ? Myslim si, ze ne.
Dalsi ?
Ja používam tomtom a nepoužívam nic jiného a ze to stalo 2tis mi je jedno. Ale kup si klidně nokii :-)
SSS - vdechne tě do života
Odpovědět