chiptuning ESP, ASR a dalších bezvadných pomocníků

O více i méně povedených úpravách originálu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
KoPP
Letec
Příspěvky: 1008
Registrován: sob 12 bře 14:14

chiptuning ESP, ASR a dalších bezvadných pomocníků

Příspěvek od KoPP »

Trávil jsem teď pár dní na horách a všiml jsem si zvláštní věci, nasednu, nastartuju, vypnu ESP včetně ASR a jedu...

normálně to nedělám, ale jak vidím bílo tak hned, jelikož ASR je škodná v revíru, která je dobrá leda tak na odstřel.

Tudíž mě napadlo zeptat se zkušenějších a těch, co to určitě pálí víc než mě. Nezajímali jste se o nějakou možnost trvale deaktivace ASR či ESP s tím, že by se to dalo zpátky nahodit tím kouzelným tlačítkem, které obvykle slouží k vypnutí těchto skvělých pomocníků?

a taky když je tento skvělý pomocník vypnutý, aby to nesvítilo na palubce... (ruší to), na pásy už jsem vyzrál, rozebral blbej krámek a přemostil to, takže si to myslí, že pásy jsou zaplé furt a zároveň jdou zapnout (není tam strčený konec pásu nebo nejsou tažany za sedačkou) - docela často delší dobu couvám a to gongání mě sralo, takže to šlo fuč, jinak se vždy podvědomě poutám při řazení 1-2.
Slow and serious
Uživatelský avatar
MaRRos
Autoškolák
Příspěvky: 28
Registrován: pát 17 čer 12:27
Bydliště: Heřmanův Městec
Kontaktovat uživatele:

Re: chiptuning ESP, ASR a dalších bezvadných pomocníků

Příspěvek od MaRRos »

ahoj, nepomohl ti nekdo s tvym problemem s ESP? Potreboval bych taky pomoct. U PSA se ESP aktivuje samo pri rychlosti 50 km/h+ a ja bych chtel plne vypinatelny.
Nemate nekdo zkusenost? Zkousel jsem vytahnout pojistku od jednotky ESP a to nemaka. Vypinat to chci v lete pro lepsi pozitek z jizdy, tovarni nastaveni je totiz hodne pro holky... a jiny zpusob me nanapada. idealne zpusob fungujici na tlacitko. Pokud by to vyradilo i ABS tak neva. poradi nekdo?
Mároš - C2 VTSport
honza pustik
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 21 lis 12:44

Re: chiptuning ESP, ASR a dalších bezvadných pomocníků

Příspěvek od honza pustik »

Renault Megane 2010, ESP se zapne nad 30km/h automaticky. Ptal jsem se přímo v Renaultu, co s tím a udajně to jde vypnout přes diagnostiku přímo v řídící jednotce, pojistky a podobné triky mi taky nepomáhaly. Na závěr z toho sešlo, auto bylo ještě v záruce a nikomu se nechtělo takto do jednotky zasahovat
Odpovědět