Maxhaust aktviní ,,vyfukový" system

O více i méně povedených úpravách originálu.
Odpovědět
David123
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 05 led 09:34

Maxhaust aktviní ,,vyfukový" system

Příspěvek od David123 »

Ahoj,

chtěl jsem se vás zeptat na názor ohledně Maxhaustu, co si o tom myslíte ? Něco jsme heldal a natrefil jsme na kluky co to dělají.. http://maxhaust.de/ Vím že mi hodně lidí napíše kup si benzín... Já jsem s dieslem spokojený, jen ten zvuk mi tam chybí no :) Děkuji za reakce ! :)
Naposledy upravil(a) pavproch dne čtv 05 led 16:15, celkem upraveno 3 x.
Důvod: edit by -pp-: odkaz změněn na výrobce, první příspěvek a hned reklama , ještě jednou a BANán
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1936
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Maxhaust aktviní ,,vyfukový" system

Příspěvek od Lachende Bestien »

Příště se musíte trochu víc snažit.

Sokolí oko místního moderátora je vždy ve střehu připraveno zaseknout ostrý dráp do nepříliš kreativních pokusů o reklamu zadarmo.

A co je to vlastně ten aktviní "vyfukový" system? Mě by zajímalo, ak sviní nebo nesviní?
S americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak!
SS americké - náš vzor!
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5475
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Maxhaust aktviní ,,vyfukový" system

Příspěvek od M.Z. »

Pokus o to, aby se z výfuků ropáka, linuly zvuky podobné vytočenému, benzínovému osmiválci...
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Maxhaust aktviní ,,vyfukový" system

Příspěvek od jarka »

Teď zcela vážně uvažuju, že bych si pro prdel koupil soundracer V8. Mít v autě když bude chuť možnost zvuku V8 :x . Navíc si to člověk může přenášet mezi autama, úplně vidím jak lítám v Doblu s touhle zvukovou kulisou :D . Všichni kolem si budou říkat, proč je ten píčus za volantem tak vysmatej...
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Odpovědět