"barva" auta

O více i méně povedených úpravách originálu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
nechapu
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: pát 09 srp 18:01
Bydliště: praha, hradec kralove

"barva" auta

Příspěvek od nechapu »

zdravim, lak mam v hroznem stavu, poskrabany, vysisovany, 2 dily maj jinou barvu tak zvažuju možnosti jak to vyresit a sjednotit, celolak v lakovne by byl drazsi nez auto, tak premejslim jak s tim jeste udelat nejakou paradu nez to pujde do srotu, z toho duvod se chci vejit tak do 5 000 Kč s tim, ze si vsechno budu delat sam, když budu mít stejnou barvu nebo aspoň odstín, tak s policii ani stk nebudou problémy, když bych barvu změnil ze zelené na bílou tak mi to na úřadě přepíšou (tusim za 50kc) a je to vyreseny, jde mi to, jak se řeší když bych chtěl mít auto vícebarevné pro ilustraci dávám nějaké příklady:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

ten golf takhle sjizdel z fabriky v limitovany edici tak by me zajimalo co ma v TP za barvu:D

aktualne mi nejvic v hlave lezi ta pomalovana e36 (vim ze to delal profik ale na tom nesejde), déle pak rat a samolempky

budu rad za nazory, vase zkusenosti a nejradsi budu za to kdyz me nekdo odkaze na zakon kde se reší barva auta, vim jen to že nemůžu vypadat jak PČR, hasiči atd. a že reklamní polepy maj nějakou vyjímku, díky
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: "barva" auta

Příspěvek od Arkis »

Pokud je auto vícebarevné (například ten flekatý golf), tak se buď píše do kódu barev název limitované série nebo základová barva (to je ta, kterou vidíš například při otevření dveří kolem rámu dveří, nebo pod tapecem střechy tak.)
Tomáš Poláček
Adept autoškoly
Příspěvky: 10
Registrován: úte 21 dub 09:29

Re: "barva" auta

Příspěvek od Tomáš Poláček »

Ta rezavost vypadá hodně dobře
Odpovědět