Zvysenei vykonu

O více i méně povedených úpravách originálu.
Uživatelský avatar
MaRRos
Autoškolák
Příspěvky: 28
Registrován: pát 17 čer 12:27
Bydliště: Heřmanův Městec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvysenei vykonu

Příspěvek od MaRRos »

pavproch : ahoj, prosím tě, mohl bys mě navést někam kde bych našel více informací k tvé radě? vůbec nevím co to je... sorry
Mároš - C2 VTSport
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvysenei vykonu

Příspěvek od jarka »

Marros: to co ti nabízí hothatchshop.cz tak je relativně standardní řešení. Kámoš to má takto na Focusu ST, co tam hodil decat a funguje to v pohodě.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
MaRRos
Autoškolák
Příspěvky: 28
Registrován: pát 17 čer 12:27
Bydliště: Heřmanův Městec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvysenei vykonu

Příspěvek od MaRRos »

opravdu? Jak je to možné? Vždyt obsah kyslíku se nemění, leda že by se to k ní až tak nedostalo díky té "odbočce"? Já zkoušel lambdu vyhodit a nechat jí měřit čistej vzduch v motorovým prostoru. Taky udajně ověřený recept. A výsledek? Porucha znovu, prostě to pozná...
Mároš - C2 VTSport
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvysenei vykonu

Příspěvek od jarka »

Nevím přesně jak to funuguje - nepátral jsem po tom, ale prý to odstínění pomůže. CTR má taky 2 lambdy a někde na fóru jsem četl, že to má někdo takto udělaný. Ideální je samozřejmě tu lambdu "vypnout" v ECU, tak to mám i na mým autě... Nevím jak je to u tvýho auta, ale v CTR se používá jen jako detekční pro funkci catu.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
MaRRos
Autoškolák
Příspěvky: 28
Registrován: pát 17 čer 12:27
Bydliště: Heřmanův Městec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvysenei vykonu

Příspěvek od MaRRos »

osobně si myslím, že ta druhá tam opravdu jen ověřuje funkci kaťáku. Netušíš náhodou kde a jak se její činnost vypíná, přístup k diagnostice mám.

upřímně kdybych měl jistotu, že bude opravdu makat to odstínění od "hothatche" tak neváhám, ale nerad bych vyhodil "litr"
Mároš - C2 VTSport
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvysenei vykonu

Příspěvek od jarka »

Tak to ti bohužel nepomůžu, motor si sám naladit neumím. Ale zkusil bych se optat někde kde dělají chiptuning, tam by si s tím mohli umět poradit. Zkus třeba měření-výkonu...
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
MaRRos
Autoškolák
Příspěvky: 28
Registrován: pát 17 čer 12:27
Bydliště: Heřmanův Městec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvysenei vykonu

Příspěvek od MaRRos »

jasan a díky za reakci...
Mároš - C2 VTSport
Uživatelský avatar
hothatchshop.cz
Autoškolák
Příspěvky: 86
Registrován: stř 09 bře 08:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvysenei vykonu

Příspěvek od hothatchshop.cz »

Prodal jsem cca 100ks a nikdo mi nehlásil, že by to nefungovalo. 2. lambda je ve většině případů opravdu jen pro kontrolu funkce katu.
E85
...alias BHudak na AR
Uživatelský avatar
MaRRos
Autoškolák
Příspěvky: 28
Registrován: pát 17 čer 12:27
Bydliště: Heřmanův Městec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvysenei vykonu

Příspěvek od MaRRos »

Damy a panove a neverici Tomasove, draft 42 opravdu funguje. Nevim jak je to mozne, ale maka to. Takze dekuji za rady vsem a hothatchovi za pomoc a super pristup. MaRRos
Mároš - C2 VTSport
Odpovědět