Chtel bych dat sve auto do bile matove folie

O více i méně povedených úpravách originálu.
Odpovědět
parados
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 19 črc 15:19

Chtel bych dat sve auto do bile matove folie

Příspěvek od parados »

Chtel bych dat sve auto do bile matove folie ,nemohli byste mi doporucit jednou nebo nekolik firem v Praze.
predem dekuji!
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Chtel bych dat sve auto do bile matove folie

Příspěvek od goes »

nebudu to nikomu rozmlouvat, mam folii na celem aute uz rok a pul a s ohledem na to, co to stoji, co to vydrzi a jak dlouho to vypada vazne dobre, bych do toho uz znovu nesel.
drak_mates
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 10 říj 12:30

Re: Chtel bych dat sve auto do bile matove folie

Příspěvek od drak_mates »

pokud bys to chtel stejne, tak kamos mel dobry zkusenosti tady **** a on je teda spokojeny dost ;)

reklama jak Brno, smazano. MM
Uživatelský avatar
karelpipa
Pan Řidič
Příspěvky: 348
Registrován: pát 26 srp 13:37
Bydliště: Prag

Re: Chtel bych dat sve auto do bile matove folie

Příspěvek od karelpipa »

reklama?
https://www.youtube.com/watch?v=i6iSAwLsApM
Moje kolo s Imprezou :))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16421
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Chtel bych dat sve auto do bile matove folie

Příspěvek od pavproch »

jak brno
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
extol
Spolujezdec
Příspěvky: 7
Registrován: sob 27 říj 19:12

Re: Chtel bych dat sve auto do bile matove folie

Příspěvek od extol »

neviem ti odporucit ziadnu firmu a toboz nie firmu v prahe. ale ja osobne po tom co som videl ako dopadli niektori ludia s foliami tak dakujem pekne. folia pozduvana od mierneho slnka, po opraveni zas a zas a stale dookola. po odstraneni cely lak zniceny, kopec neodstranitelneho lepidla atd. jedina cesta bolo opieskovat a nalakovat. a zas nejaka kvalitna folia napr 3M ze vyjde mozno aj viac ako celolak (co som sa dopocul tak na mensia auta-golf napr. mozno aj 1500 eur a na velke-X5, X6 aj cez 2500 eur) a to uz by som si 3x rozmyslel ci pojdem na dve solidne dovolenky s priatelkou alebo si dam auto do folie.

nedavno som sa dopocul o veci nazyvanej plasti dip co je farba ktora sa strieka a da sa strhnut dole a nezostane po tom ani naznak. vid http://www.youtube.com/watch?v=rNY9Dx617N8
co som zbezne pozeral, tak firmy zrobia auto od nejakych 400e co je v porovnani s foliou neporovnatelna suma. ked si to zrobis sam tak to mas este lacnejsie. podla mojho skromneho nazoru vazna konkurencia pre folie (lacne su zle a drahe su velmi drahe).
Odpovědět