Nosič kol na tažné

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
kacer79
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 16 úno 09:49

Nosič kol na tažné

Příspěvek od kacer79 »

ahoj, máte někdo nosič kol umístěný na tažném zařízení? Cenově se mi líbí https://www.cyklovybava.cz/nosic-kol-na ... eci:14132/ Máte s touto značkou někdo zkušenosti? Kola vozíme párkrát do roka, takže jen občasné využití. díky kamil
Uživatelský avatar
DoubleSix
Pan Řidič
Příspěvky: 435
Registrován: stř 16 úno 16:33

Re: Nosič kol na tažné

Příspěvek od DoubleSix »

Já tedy používám nosič Thule, vyšel mě někde na necelých 6 tisíc a spokojenost.

Jde hlavně o snadnost používání = nasazení na kouli TZ a dotažení. Pak i uchycení kol - ružice za rám a pásky kolem kol.
Tady u toho tvého vybraného nosiče mi není jasné, jak ho utahují na kouli TZ, vypadá to na levné provedení = musíš to utahovat klíčem. Lepší nosiče mají malou páku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Nosič kol na tažné

Příspěvek od řidičBOB »

Já si to chci koupit na Touarega, bo se mi nechce šplhat na střechu. Ale origo příslušenství, čili Thule. Tak je to, jak popisu už kolega. Jen na Turka je všechno krapet dražší :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Nosič kol na tažné

Příspěvek od jerry »

Jedna otázka. Pokud do mě zezadu někdo naboří, jsou veškeré škody hrazeny z jeho povinného. Ale jak počítá pojišťovna škodu na totálně zničených kolech? Tam asi budou počítat amortizaci podle let. Je to tak? Pokud tedy budou zničena kola ve vynikajícím stavu, ale starší, tak asi moc vyplaceno nebude. Je moje domněnka správná? Máte někdo zkušenost?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět