částečně OT hádání se okolo detektorů radarů

Když se chcete ponořit do nitra...
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

O nejlevnější ceně jsem nikde nepsal, psal jsem o ceně levnějšího a stejně účinného řešení, ale "Garanci nejnižší ceny" mám také http://www.antiradary.cz/garance-nejnizsi-ceny/t-289/ a rovněž i předváděcí nebo testovací kusy s výraznou slevou: http://www.antiradary.cz/akcni-nabidka/c-1116/. Kombinace přenosné jednotky a pevné radarové antény, která není doporučována pro pokovené čelní sklo dle mého názoru kočkopes je a jeho praktická využitelnost mi uniká. Kombinace 975 jednotky + GPS přenosky je OK, ale mít GPS funkce přímo v 975 jednotce a tím pádem se obejít bez nepraktické a viditelné GPS přenosky je bastl? Logika jak noha! Zákazník nechtěl ušetřit za každou cenu, ale má více aut ve firmě a rodině, které jezdí současně, takže 2 přesné detektory jsou pro něj velice výhodné aneb manželku přenášet nemůže.

Fanatickou obhajobou svého oblíbeného prodejce připomínáte Tabákí ... ;)
řidičBOB píše:...když zjistí, že detekce v paprsku asi není to samé, jako imitátor před autem ;-)
Máte pro toto tvrzení nějaký relevantní důkaz nebo jenom kecáte jako obvykle?
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

A vy pro to důkaz máte nebo jenom lžete...jako v podstatě pořád?!
Já nepotrěbuji důkazy z kanceláře, kde jsou hodiny a svědci. Mě stačí auto s pokoveným sklem (které mám k dispozici) a pár desítek tisíc km, které s ním mám najeto, kdy byl deteltor v prostoru pro telepas.
Mám ještě v blahé paměti, jak jste zde lhal o srovnatelné funkčnosti Stinger laseru s konkurencí...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Takže kecy jako obvykle. A obvinění v lhaní fakt sedí od člověka, který se tady pod tíhou důkazů sám přiznal, že si často vymýšlí nebo poupraví fakta tak, jak se mu to hodí. Ohledně Stingeru zase kecy, bez relevantních důkazů.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od pavproch »

Nemám se pokust tu rozepři oddělit do samostatného vlákna?
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
francis
Mistr volantu
Příspěvky: 531
Registrován: sob 26 bře 01:07

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od francis »

jo
Mirek
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Ne, stačí projít příspěvky od 6.12.2017 18:00 a všechny netechnické invektivy smazat.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

AntiRadary.cz píše:Takže kecy jako obvykle. A obvinění v lhaní fakt sedí od člověka, který se tady pod tíhou důkazů sám přiznal, že si často vymýšlí nebo poupraví fakta tak, jak se mu to hodí. Ohledně Stingeru zase kecy, bez relevantních důkazů.
Fakt? Já bych spíše řekl, že jste byl x krát usvědčený ze lhaní a ani pod tíhou důkazů jste to nepřiznal. Prostě lhát až do krve. Třeba takový "los túnel" :D :D :D
Opět velmi okatá podobnost s Andrejem - také těm svým lžím věří.
Jaké důkazy ohledně StingerLaseru? Ty, které tady uvádíte vy? Vždyť jste byl vyzýván x krát, ať sem dáte nějaké video z testování a jediné, na co jste se zmohl, bylo video odněkud z NL, že kterého nebylo patrné, kolik čidel...prostě nic.
Ale ono je to jedno. Je to vidět na tom pokoveném skle - budete do aleluja tvrdit, že to přes prostor pro telepas funguje, i když x lidí tady ví, že ta detekce je stejně prašivá a nespolehlivá. Dokonce jsem tady zveřejnil i video, o kterém jste prohlásil, že jsem detektor zabalil do alobalu (asi nějaká vaše praktika). Akorát pořád nechápu, proč bych to dělal...co bych já měl z toho, že tvrdím, že to nefunguje...nic neprodávám a nemám žádnou vazbu na prodejce...jaká je tedy moje motivace ke lhaní :-? Prosím, poučte mne, protože mne fakt žádná nenapadá. Tedy krom té, že se ohrazuji proti vědomému klamání případného spotřebitele.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: částečně OT hádání se okolo detektorů radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

X-krát usvědčený z lhaní? Nebo spíše si Bob něco usmyslel, tak to přece musí být pravda a všechno ostatní je lež. Když zveřejním nějaké srovnávací video, tak je určitě zfalšované, když se na to vykašlu, protože s demagogem a jeho přitakávačem Tabákím
nemá smysl něco seriozně řešit, tak se to bere jako důkaz, že jsem lhal. Bobovská logika. Za to když jemu prokáží různí lidé přímou lež, tak si jenom tak fabuloval nebo upravoval fakta, kvůli zmatení soupeře. Ten člověk musí asi být fakt narušený a diskuze s ním je zbytečná ztráta času. :-!
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: částečně OT hádání se okolo detektorů radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Zajímavě myšlenkové pochody máte. A ty důkazy, kterými podporujete své argumenty! Žasnu a smekám :)) :))
Ze lží mne osočuje někdo, kdo lže pro vlastní zisk :))
Tu mou motivaci lhaní o pokoveném skle jste opět krapet vynechal... Asi me schválně, co?!
Vy jste fakt legrační postavička.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět