Smysl LPG do městského auta?

Když se chcete ponořit do nitra...
JanQ
Autoškolák
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 10 bře 07:49

Re: Smysl LPG do městského auta?

Příspěvek od JanQ »

kolega si zjistoval primo u skodovky jak to je stou jejich oktavii lpg a rekli mu ze jim to tam montuje nejaka asi dobra firma v cr,jmeno nerekli,takze tak je to s tou jejich origo prestavbou lpg....nicmene zaruku na 2 roky to ma....cili najit si poradnou firmu co dela prestavby a muzes rict ze to mas taky origo,po vzoru skoda-auto:)
Uživatelský avatar
merlin
Porsche Expert
Příspěvky: 1127
Registrován: stř 16 úno 17:05
Bydliště: Bratislava

Re: Smysl LPG do městského auta?

Příspěvek od merlin »

mmira píše:realita je takova, ze to u tech boxeru nejak nici hlavy a majitele maji velke problemy s reklamacemi. opravy pry jdou do desetisicu.
Ludia si nemaju kupovat LPG a jazdit ako s WRC :D nakoniec to je dnesne Subaru ~x( problem je napriklad aj s Forestrom Diesel ktory nema redukciu a je pouzivany v terene, na ziadnom nevydrzi dlhsie spojka... :-q

Inak rozhodne preferujem CNG, len neviem ci je na to uprava pre Fabiu :-?
Spaste svet od ľudí ktorý ho chcú spasiť
Uživatelský avatar
KoPP
Letec
Příspěvky: 1008
Registrován: sob 12 bře 14:14

Re: Smysl LPG do městského auta?

Příspěvek od KoPP »

co se týče alternativních paliv, tak držím basu se smrťákem... C2H5OH růls
Slow and serious
Uživatelský avatar
Goggy
Řidič začátečník
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 17 úno 23:32

Re: Smysl LPG do městského auta?

Příspěvek od Goggy »

Pochopil jsem správně, že se s autem najede max 15 000 km za rok?
speedy.kh
Autoškolák
Příspěvky: 46
Registrován: pon 23 kvě 07:04

Re: Smysl LPG do městského auta?

Příspěvek od speedy.kh »

.
Naposledy upravil(a) speedy.kh dne ned 24 lis 19:17, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Pickuper
Letec
Příspěvky: 2590
Registrován: stř 16 úno 11:47
Bydliště: Pardubitz

Re: Smysl LPG do městského auta?

Příspěvek od Pickuper »

jo, a to je ještě ta optimističtější varianta :D jestli to fakt bude jen a pouze nákupní taška a 4 auto, tak bych to viděl reálně tak na 8-10
Niko nadžanel ko kerdža
jonattan5
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: pon 11 srp 10:41

Re: Smysl LPG do městského auta?

Příspěvek od jonattan5 »

mmira píše:
Pickuper píše:Jinak co mě se týče, tak do LPG bych šel jenom u auta, který je už takhle udělaný z fabriky. Nějaký dodatečný bastlení ať už je to cokoliv mě moc nebere. B-)
existuje nejake takove? vim o CNG modelech, ale LPG? jedno drobna odbocka, ale s timto souvisejici. tyka se subaru prodanych s LPG. nejsem si jist, ale myslim, ze to montuji tady v CR. clovek by si rekl, ze kdyz uz se to s tim prodava, ze to nebude ovlivnovat zivotnost. realita je takova, ze to u tech boxeru nejak nici hlavy a majitele maji velke problemy s reklamacemi. opravy pry jdou do desetisicu.
a ja by som zase do lpg od výroby nesiel, poradil mi to aj pan v servise kde sme si dali prerobit na LPG uz druhe auto - aj ja aj manzelka jazdime na plyn pretoze dochadzame denne do prace. pan v servise mi povedal pripady kedy prislo auto s LPG od vyroby tak v zlom stave ze cely plyn davali prec a montovali vsetko na novo. nekvalitna odfklaknuta montaz a pritom cakat opak - ved je to nove od vyrobcu! preto sme sa rozhodli dat plyn do noveho auta a dokonca sme nestratili zaruku. mate aj vy nejaku skusenost?
Odpovědět