Zabezpečovací zařízení

Když se chcete ponořit do nitra...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16369
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Zabezpečovací zařízení

Příspěvek od pavproch »

Hele, asi takle: Když si někdo rozmyslí, že chce ukrást to Tvoje auto, tak ho prostě ukradne, ať je tam JAKÉKOLI zabezpečení. Tečka, howgh.

Takže: Zjisti si, jaké zabezpečení vyžaduje Tvoje pojišťovna abys mohl uzavřít pojistku s GAP vč. výplaty do plné výše a to zabezpečení tam dej, pojistku uzavři a fertig. Víc kolem teho nemá smysl řešit.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3970
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Zabezpečovací zařízení

Příspěvek od HondaMan »

Já mám jen pojištěno. Víc neřeším.
2.9T RWD
h4nz0
Adept autoškoly
Příspěvky: 10
Registrován: úte 07 bře 15:07

Re: Zabezpečovací zařízení

Příspěvek od h4nz0 »

Jo, když si to někdo usmyslí, tak ho ukradne, nebo alespoň vykradne, přinejlepším i rozmlátí.
Díky @pavproch za názor, snažím se přesně tohle otci taky předat.
h4nz0
Adept autoškoly
Příspěvky: 10
Registrován: úte 07 bře 15:07

Re: Zabezpečovací zařízení

Příspěvek od h4nz0 »

Hážu tu jenom rychlou aktualizaci pokud by to někoho zajímalo. Otec prý strávil jedno odpoledne provoláváním různých zabezpečovacích firem a ani jedna se mu nelíbila. Zrovna tudíž zařizuju JEN pojištění.
tohle je naposled co jsem pro něho něco řešil.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27053
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Zabezpečovací zařízení

Příspěvek od řidičBOB »

Jo, nelíbit se po telefonu... :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
h4nz0
Adept autoškoly
Příspěvky: 10
Registrován: úte 07 bře 15:07

Re: Zabezpečovací zařízení

Příspěvek od h4nz0 »

@řidičBOB tak já mu ukázal i webovky těch firem, ale on si musel nechat výhody těch a oněch zabezpečení vysvětlit po telefonu osobně. Protože jenom tak se dozví jací opravdu jsou 8-| /sarkasmus/

Edit: zrovna mi volala matka, že mi bude volat otec. hned nato volá otec a mám volat do nejmenované firmy, on tam volat nemůže, protože by ho poznali. Nakonec prý zabezpečko chce a dokonce si i vybral které...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27053
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Zabezpečovací zařízení

Příspěvek od řidičBOB »

Takový zákazník, to je zlý sen :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
h4nz0
Adept autoškoly
Příspěvky: 10
Registrován: úte 07 bře 15:07

Re: Zabezpečovací zařízení

Příspěvek od h4nz0 »

@řidičBOB to rozhodně. nechtěl bych být na místě těch telefonistů kterým se otec dovolal.

Tak další update: ráno v sobotu se zamnou otec stavil domů a jeli jsme se podívat k pobočce kde by mu do jeho nového auta mohli nainstalovat jeho vysněný imobilizér. Strávili jsme tam spolu skoro hodinu, chodili jsme kolem a nakonec se otec rozhodl že tady ta firma je dobrá... pak mě požádal, abych šel s ním k té montáži, že on to rozhodně chce vidět jak to tam dávají...

Nevíte, jak to je u moztáží zabezpečovacích systémů - můžete být přítomni u montáže?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27053
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Zabezpečovací zařízení

Příspěvek od řidičBOB »

Tak to je asi na domluvě každého soudruha se soudruhem v montážní firmě.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3463
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Zabezpečovací zařízení

Příspěvek od honziss »

h4nz0 píše:@řidičBOB to rozhodně. nechtěl bych být na místě těch telefonistů kterým se otec dovolal.

Tak další update: ráno v sobotu se zamnou otec stavil domů a jeli jsme se podívat k pobočce kde by mu do jeho nového auta mohli nainstalovat jeho vysněný imobilizér. Strávili jsme tam spolu skoro hodinu, chodili jsme kolem a nakonec se otec rozhodl že tady ta firma je dobrá... pak mě požádal, abych šel s ním k té montáži, že on to rozhodně chce vidět jak to tam dávají...

Nevíte, jak to je u moztáží zabezpečovacích systémů - můžete být přítomni u montáže?
Neuveritelny kolik maj nektery lidi volnyho casu... :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Odpovědět