BFGoodrich Urban Terrain T/A / Kleber Citilander

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
DownsizingIsAScam
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: úte 09 srp 09:13

BFGoodrich Urban Terrain T/A / Kleber Citilander

Příspěvek od DownsizingIsAScam »

Nemá někdo zkušenost s výše zmíněnými gumami v zimním prostředí? Byly na trh uvedeny v říjnu 2015, takže jedna zima už se na nich odjet dala. Je to prakticky stejná guma, Michelin ji prodává pod značkou BFG i Kleber. http://www.bfgoodrich.co.uk/gb/ranges/4 ... errain-T-A

Prosil bych nestrhávat diskusi k tomu, jak jsou celoroční pneu "k ničemu"... Nastudoval jsem si ohledně toho mnoho, zodpovědně se na základě své konkrétní situace rozhodnul a pokroky ve výrobě all-season gum celkem sleduju. Zajímají mě pouze reálné zkušenosti od někoho, kdo na nich jel a nebo má někoho takového ve svém okolí. Dík za pochopení.
Naposledy upravil(a) DownsizingIsAScam dne stř 31 srp 14:00, celkem upraveno 1 x.
DownsizingIsAScam
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: úte 09 srp 09:13

Re: BFGoodrich Urban Terrain T/A / Kleber Citilander

Příspěvek od DownsizingIsAScam »

Btw, rozhoduju se mezi nimi a Nokian Weatherproof. Ty Nokiany u mě zatím celkem jasně vedou (kvůli chování v testech), ale ty BFGčka mě dost zajímají, hlavně kvůli dost velké životnosti, kterou Weatherproofy zrovna neoplývají. Bohužel je o těch BFGčkách zatím v médiích prd, žádný rozumný test...
Jako reální se mi jeví i testoví šampióni od GoodYearu, Vector 4Seasons. Na WP mě ale táhne ten (na celoroční gumu) působivý výkon na sněhu.
Odpovědět