Autorádio

Když se chcete ponořit do nitra...
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Autorádio

Příspěvek od Lachende Bestien »

Další velmi nenápadný reklamní agent; už podle formulace příspěvku je to vcelku jasné, nicméně odkaz na stránky e-shopu nalezneme až na konci "článku".
S americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak!
SS americké - náš vzor!
Vladimir_Novotny
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 20 lis 09:31

Re: Autorádio

Příspěvek od Vladimir_Novotny »

Zdravím, řešil jsem stejný problém a nakonec jsem se rozhodl pro pořízení adaptéru k autorádiu. A rozhodně nelituju, protože teď si můžu v klidu pouštět písničky z SD karty, flashky, ale i propojit telefon. Zkuste mrknout, třeba vám mp3 adaptér k autorádiu vytrhne trn z paty stejně jako mně xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Naposledy upravil(a) pavproch dne pon 20 lis 18:50, celkem upraveno 1 x.
Důvod: edit by -pp-: Aleno, tak! Ešče raz a BANán.
Uživatelský avatar
Shr3k
Mistr volantu
Příspěvky: 760
Registrován: pát 19 srp 11:15

Re: Autorádio

Příspěvek od Shr3k »

Proč by si člověk měl pořizovat ty udělátory z těch stránek, když je na Alixepress nebo i na jiných obchodech, coby Yatour, koupí třeba o 1000-2000 levněji?
2022 BMW 540xdT, 2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G A/T
2022 BMW K 1600 B
WWW.MAZDAKLAN.CZ
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Autorádio

Příspěvek od jirka87 »

1) Autorádio bez Bluetooth už bych nechtěl. Streamování hudby z telefonu do autorádia je nejpohodlnější cesta jak rádio nakrmit hudbou. Dá se dostat pod 3000Kč. Koupil jsem https://www.ahifi.cz/autoradio-kenwood-kdc-x5100bt.html, ale znovu bych si ho nevybral a sáhnul bych po asi po tomhle https://www.ahifi.cz/autoradio-sony-mex-n5100bt.html

do 2000kč se dá pořídit třeba tohle : https://www.ahifi.cz/autoradio-bez-mech ... 400bt.html

2) Lze to řešit tak, že koupíte tohle : https://goo.gl/idx5qg a napojíte to před rádio. Montovali jsme to takhle do jednoho auta. Kámoš si koupil za 1300 rádio a pak zjistil, že by chtěl bluetooth..Tak nedáte další 3000 za jiné rádio. Takhle máte za 250Kč vyřešeno a kvalita zvuku je opravdu solidní minimálně pro běžného uživatele. Pavarotti by z toho asi radost neměl, ale většina z nás má téměř hudební hluch, takže tak asi... Je to vhodné zejména tam, kde máte oprigo rádio (typicky Ford nebo Volvo), nechcete narušit vzhled interiéru,a le sere vás, že nemáte bluetooth. jednotky jako GROM nechávám bokem, protože to není zrovna zadarmo...

Bluetooth v rádiu, kor třeba s externím mikrofonem pro vestavěné handsfree je super způsob jak zabít 3 mouchy jednou ranou. Máte hudbu, dále se vám do zvuku puštěné hudby promítá zvuk navigace puštěné na telefonu a navíc máte handsfree, které zapojí díky "simply clever" řešení i postižený orangutan :-)
petrs777
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: pon 07 led 15:59

Re: Autorádio

Příspěvek od petrs777 »

Dobrý den
chtěl bych se zeptat co si myslite o koupi autoradia z ciny (aliexpres atd)
dost o tom prremyslim ale tu xxxxxxxxxxxxxxxxx jsem narazil na to ze to ne vzdy musi fungovat
mate podobne zkusenosti?
dekuji
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Autorádio

Příspěvek od mattonecz »

mame zkusenosti ze sem furt nejaky dementi davaj takovyhle picoviny a nikdo je nebanuje. chyba
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Shr3k
Mistr volantu
Příspěvky: 760
Registrován: pát 19 srp 11:15

Re: Autorádio

Příspěvek od Shr3k »

Přesně tak. Ani Tonyho obchod na čínským shitu nic nevylepší.
2022 BMW 540xdT, 2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G A/T
2022 BMW K 1600 B
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Autorádio

Příspěvek od pavproch »

Už sem to promazal a budu pachatele bedlivě sledovat - ešče jednou a má ho. Banána.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Marek1104
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: pát 22 úno 12:33

Re: Autorádio

Příspěvek od Marek1104 »

petrs777 píše:Dobrý den
chtěl bych se zeptat co si myslite o koupi autoradia z ciny (aliexpres atd)
dost o tom prremyslim ale tu xxxxxxxxxxxxxxxxx jsem narazil na to ze to ne vzdy musi fungovat
mate podobne zkusenosti?
dekuji
Z Aliexpressu jsem párkrát nějakou techniku objednal, a většinou v pohodě. Autorádio jsem bral taky a zatím žije :D. Takže dobrý. Ale je pravda, že občas dovoz dost trvá a kámoš říkal, že někdy mu přišlo jiné zboží, než si objednal :-o
adam78987
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: pon 30 dub 09:05

Re: Autorádio

Příspěvek od adam78987 »

pokud nedbeš na cd mechaniku tak za super prachy máš něco od kenwoodu: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Odpovědět