nefunkcne autoradio

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
aimar21
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: pon 03 lis 19:25

nefunkcne autoradio

Příspěvek od aimar21 »

Ahojte. Mam problem. Kupil som si autoradio http://www.datart.sk/Autoradio-MPman-CR-100USB.html ale ked si do neho vlozim USB tak mi nenacita ziadne pesnicky. Skusal som USB uz formatovat na formaty FAT, FAT32, exFAT, NTFS no pri vlozeny mi proste nenacita nic. Radio funguje ale toto nie. Viem ze niektore radia si musite vytvorit neake priecinky na usb aby vam to prehravalo no manuali a na internete o tom nieje ani zmienka. Nevie niekto co by mi mohlo pomoct alebo ako to spojazdnit? Dakujem :)
Uživatelský avatar
Píí
Pan Řidič
Příspěvky: 289
Registrován: sob 21 čer 09:27

Re: nefunkcne autoradio

Příspěvek od Píí »

Formát si přečti v manuálu k rádiu. Zkontroluj, jestli tam vůbec strkáš správnou kartu. Některé rádia nedetekují samy od sebe vložení karty a musíš si navolit přehrávání z karty.
aimar21
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: pon 03 lis 19:25

Re: nefunkcne autoradio

Příspěvek od aimar21 »

no ved prave ze v manuali nieje o formate ani zmienka. Proste vlozim USb ono sa to automaticky prepne do rezimu USB ale nenacita ziadnu pesnicku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16374
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: nefunkcne autoradio

Příspěvek od pavproch »

fčera sem narazil na něco podobného, třeba tam bude nějaká analogie:

starší MP3 přehrávač - po strčení do USB PC (W7) ho počítač identifkoval, přečetl jeho název, ukázal v průzkumníkovi, ale s prázdným obsahem a velikostí disku 0byte.

přičemž MP3 normálně přehrával písničky v něm už dříve nahrané.... až potem ňa to napadlo, že to bude věkem - dyž sem tu MP3 vložil do starého PC (Win XP), tak bez problema, bylo vidět a možno editovat i obsah paměti MP3...

nemůže ten Tvůj problém být podobný, ato že to ten USB stick a rádio prostě nejsou SW úplně kompatibilní ?
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět