Aplikace na nahravani okruhu

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
evlo
Řidič začátečník
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 17 bře 17:55

Aplikace na nahravani okruhu

Příspěvek od evlo »

Co pouzivate na zaznam jizdy na okruhu?

Zkousel jsem race chrono a zaznamena to casy, coz realne staci, ale chtel bych neco co dokaze kolem i nejake ty blbosti zaznamat, treba Gforce je takova blbustka co by se me libila.
evlo
Řidič začátečník
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 17 bře 17:55

Re: Aplikace na nahravani okruhu

Příspěvek od evlo »

Nekdo tady tyhle hracky nepouziva? :)
Uživatelský avatar
Trophy
Autoškolák
Příspěvky: 36
Registrován: stř 16 úno 19:46

Re: Aplikace na nahravani okruhu

Příspěvek od Trophy »

Zkušenosti nulové, ale hodně lidí používá Harry's Lap Timer
Nabel
Autoškolák
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 21 lis 13:38

Re: Aplikace na nahravani okruhu

Příspěvek od Nabel »

Na jakou platformu? Pokud Android, tak ten Harry není špatný. Nicméně na to, co chceš ty by jsi měl nejlepší dashcommand ve spolupráci s OBDII adaptérem, protože cena je podobná (+adaptér), ale informací mnohem více.
https://play.google.com/store/apps/deta ... ashCommand
Uživatelský avatar
metaljohn
Mistr volantu
Příspěvky: 553
Registrován: stř 16 úno 17:05
Bydliště: Svitavy/M. Boleslav

Re: Aplikace na nahravani okruhu

Příspěvek od metaljohn »

Race chrono používám taky, ale mně stačí časy. Mám ale pocit, že po zaplacení umí race chrono právě i ty G síly apod. Ale jistej si už úplně nejsem.
MX-5 NB 10th AE, ex BMW E46 323i
Sklenka
Autoškolák
Příspěvky: 36
Registrován: stř 13 srp 10:43

Re: Aplikace na nahravani okruhu

Příspěvek od Sklenka »

Taky bych se rád zapojil. Na zmiňovaný aplikace jsem zrovna nedávno koukal na Google play, prtž by se mi něco podobnýho hodilo... Každopádně chci ale jen zaznamenávat časy, příp info o max či průměrný rychlosti. OBD kupovat nechci, rád bych se během jízdy věnoval jen řízení. Dokáže to nějaká aplikace jen na základě GPS? Modelová situace: trackday v Mostě, najedu přes boxovou uličku na okruh, následný kolo zahřívací a jakmile protnu start ostrý koal se mi už měří... Na Android prosím :ymhug:
zde.
Řidič začátečník
Příspěvky: 107
Registrován: čtv 19 dub 09:31

Re: Aplikace na nahravani okruhu

Příspěvek od zde. »

Race Chrono to umí dobře, časy, dráhu, brzdné body. Harry's lap timer umí i zobrazení mapy okruhu v kombinaci s videem a rychlostí, to se mi moc líbí :-)
Jen pokud to myslíš vážně tak doporučuji určitě externí GPS anténu, záznam je pak mnohem přesnější. Přiložené video z youtube možná není průkazné, screenshot mojí dráhy z Brna už více. Fakt jsem nejezdil kačerem :-) Možná jsem telefon mohl mít umístěný lépe, aby měl přijímač lepší "výhled", ale už z podstaty věci se externí anténě na střeše nic nevyrovná.
ss_brno.jpg
Sklenka
Autoškolák
Příspěvky: 36
Registrován: stř 13 srp 10:43

Re: Aplikace na nahravani okruhu

Příspěvek od Sklenka »

Prave, ze se na okruh zase tak casto nedostanu. Diky ale za info :-)
zde.
Řidič začátečník
Příspěvky: 107
Registrován: čtv 19 dub 09:31

Re: Aplikace na nahravani okruhu

Příspěvek od zde. »

To ja taky ne :) Tak zkus Race Chrono, je osvedcene a v zakladni verzi zdarma. Casy s tim zmeris relativne presne, kdyz poskytnes telefonu co nejlepsi vyhled. Jen to pak neni na presnou analyzu stopy a brzdnych bodu.
Sklenka
Autoškolák
Příspěvky: 36
Registrován: stř 13 srp 10:43

Re: Aplikace na nahravani okruhu

Příspěvek od Sklenka »

Parada, diky moc
Odpovědět