Zimní/letní? Už máte přezuto?

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od oxik »

Už jsem šel do sklepa pro zimáky, ale ještě jsem se podíval na předpověď na příští tejden a samý +15/+16°C, tak jsem se na to vykašlal. Ráno sice jsou mrazíky, ale žádný ostrý zatáčky na trase nemám, tak stačí být opatrný s plynem a ono se to nějak poddá. Kdyžtak holt vezmu druhý auto, který jsem právě kvůli tomu přezul včas :)
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od mmira »

trocha dalsich zkusenosti s nokiany wr d4: prestoze jsem mel v utery za tepla pocit, ze se rychle prehreji a prestanou drzet, vcerejsi jezdeni pri 17° ukazalo, ze tomu tak uplne neni, ty teploty zvladly se cti. vecer pak bylo kolem 5° a bylo oslizlo a opet bez problemu pouzitelne. strihl jsem si na nich parkrat Ecce Homo a nijak zvlaste me zpet nedrzely.

jdu je objednat na rodinny povoz, pro niziny zimni provoz budou myslim OK.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od x2005 »

Já jsem měl minulou sezonu Nokian WR A3 XL 235/40/18 Hlučnost snesitelná, chování za tepla v porovnání s předchozíma zimákama lepší. Na mokru to nebylo úplně super, ale opět jsou to zimní gumy. Původně jsem se té značky bál, ale nakonec jsem byl spokojený.
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od oxik »

Kurňa, neska +11°C a ty Sottozera3 hučí jak sviň /ale mnohem míň než Bridgestone Blizzak LM32 na druhém autě, obojí nové/, až jsem se lekl, že slyším ložisko :D Jezdíte zimáky trochu přehuštěný nebo na papírovej tlak?
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16400
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od pavproch »

plus jedna desetina (zastudena)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
honziss
Letec
Příspěvky: 3473
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od honziss »

mmira píše:ted jsem nafasoval auto na Nokian WD d4 a dojmy jsou zatim pozitivni. pres vysoke teploty to drzelo docela slusne a hlavne jsou docela tiche. musim je zkusit nekde hned po ranu, kdyz budou "premrzle" po noci
Ja ted dojizdim WR D3 a chystam se prezout na D4, tak jsem na to zvedavej. Nicmene Nokiany me nikdy nezklamaly, s kazdym novejsim modelem jsou lepsi a lepsi B-)
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5605
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od Snowman000 »

Tak nam nase male Lupo koooonecne zije...vsetky priciny, nasledky odstranene #:-s
A je na case mu kupit nove zimne backurky bohuzial ma nejaku moc malu nozku, 175/65 R13 a v tomto rozmere toho moc na vyber teda nie je, poradite prosim ktore mu dat? :-\

BARUM Polaris 3 175/65 R13 80T od 35€
Falken HS-449 175/65 R13 80T od 40€
Vredestein SnowTrac 3 175/65 R13 80T od 40€
Vredestein SnowTrac 5 175/65 R13 80T od 42€
Yokohama V903 W.drive 175/65 R13 80T od 40€
Continental ContiWinterContact TS800 175/65 R13 80T od 54€

Teraz su tam 2ks Kumho KW23 a 2ks Firestone Winterhawk, no uz maju co to za sebou, iked mozno by stacilo dokupit nove 2ks toho Kumha...

Alebo nieco uplne ine sa da najst? Bohuzial mnou milovane Nokiany nemaj v takom rozmere...
Diky
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16400
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od pavproch »

esli sa nepletu, tak lupík chodí (ta slovenčina je ozaj úžasna :x ) iba po blave, neboli by lepšie dajaké celoročné gumy?
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5605
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od Snowman000 »

No osobne som nikdy nebol zrovna fanda celorocakov a hlavne na leto ma fesi origo disky R14 s Nokianmi :x
A taktiez teraz je v Bardejove a na vianoce ked pojdeme po neho tak tam nechavam Bavo na renovaciu...takze sa z neho stane na urcitu dobu rodinny povoz na ktorom budem hlavne piratit ja :-$ a bude musiet zvladnut nastrahy aj inej ako len BA zimy :-w
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16400
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od pavproch »

no tak nic,no... sem to aspoń zkusil...
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět