Voskování/leštění

Když se chcete ponořit do nitra...
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Voskování/leštění

Příspěvek od honziss »

pavproch píše:Objednán nějaký mamutí cloth čico, paxem dám field report
Gramaz a velikost. A nedoporucuju nic nad 0,5x1m, protoze pri vyssi gramazi to nacucnuty vodu sotva uneses a vyzdimas.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Voskování/leštění

Příspěvek od pavproch »

60*40cm aspoň, pokud se pamatuju správně.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Voskování/leštění

Příspěvek od janjan »

to je ještě příjemná velikost, jen by to chtělo aspoň 2 takové
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Voskování/leštění

Příspěvek od řidičBOB »

Já nechal Turka namatlat keramikou, tak jsem zvědaff, jk dlouho mu to vydrží. Zatím se to v tom dešti tváří dobře.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Voskování/leštění

Příspěvek od pavproch »

Hadru mám v ruce. teda v garáži. Až budu šudlat, dám sem field report. Na první pohled nevypadá zle ani nesavě, vypadá "savě"
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
ac-delco
Spolujezdec
Příspěvky: 7
Registrován: úte 16 dub 15:06

Re: Voskování/leštění

Příspěvek od ac-delco »

o keramice dost uvažuji, zatím tam mám SoftFusso99 a jsem hodně spokojen, i když příprava a nanášení zabere celý den (vyčištění, odmaštění, dekon apod.)
Ale když se bude dělat keramika, tak bych to ještě nechal projít xxxxxxxxxxxxxx a opravit pár drobností...
Naposledy upravil(a) pavproch dne úte 28 kvě 08:06, celkem upraveno 1 x.
Důvod: edit by -pp-: Aleno, tak! Hned třetí příspěvěk a komerční odkaz?!?
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Voskování/leštění

Příspěvek od honziss »

Nedam na keramiku dopustit, ale do domaci aplikace bych se nikdy nepoustel kdyz vidim co obnasi priprava i aplikace samotna.

Jinak ja mel loni vlete nove osetreny NXko. Rucne jsem ho myl naposledy v rijnu, pak az do dubna pouze wapka (aktivni pena/cista voda/demi voda/suseni fukarem) a furt vypadalo dobre. Ted jsem si ho hezky ruco umyl na 2x a zas budu chvili jen wapkovat.

Jen pro inspiraci, kde a cca za kolik, vcetne pripravy si nechavate keramiku delat?
R4...258k
R3...261k
EV...264k
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Voskování/leštění

Příspěvek od retron »

Nechal jsem to dělat asi před pěti lety u Matěje, auto bylo dojebané od kartáčů, dokázal z matu udělat nové auto a fungovalo to ještě loni, ale co jsem tak slyšel, tak značně podražil. Přikrmil jsem to CanCoatem od Gyeonu, semtam detailerem Cure taky od Gyeonu a funguje to dál, minulý týden jsem jezdil v průtrži mračen pak jsem auto nechal venku a ráno bylo po dešti absolutně čisté. Třeba zrovna ten CanCoat zvládne aplikovat i začátečník a mělo by to vydržet minimálně půl roku spíš rok. Na nové auto bych si klidně i na nějakou plnohodnotnou keramiku jako třeba Gyeon Mohs troufnul sám a na kola Rim.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Voskování/leštění

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:Objednán nějaký mamutí cloth (EDIT: 60*40 cm, bílý) čico, paxem dám field report
pavproch píše:Hadru mám v ruce. teda v garáži. Až budu šudlat, dám sem field report. Na první pohled nevypadá zle ani nesavě, vypadá "savě"
Tak neska první šudlání skel na pindici, leguánovi a m4Zlikovi s hadrou. Jako jo, dyž sa to pořádně vyždímá, tak to potom pěkně stírá vodu (než sa zase nasaje) a nenechává mapy ani vlákýnka.
V globále spokojenost, prostě du s rozkrokem, pardoň, teda pokrokem.

Kuju ešče raz.

PS: Už moc bílý není, no..... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
PepaSFI
Pan Řidič
Příspěvky: 447
Registrován: ned 29 dub 18:23

Re: Voskování/leštění

Příspěvek od PepaSFI »

to vypereš, jen to per v něčem obyčejným bez vylepšovadel. Stačí jelení mýdlo, žádný aviváže, ty tomu nesvědčí. Já používám utěrky za pár korun z domácích potřeb. Sice to nepobere tolik najednou ale zas se s tím líp zachází a protože jich mám víc, nemusím řešit co dál když se mi povede někde to vyválet ve špíně. Jednu mám furt v autě abych měl čím otřít okna když to někde oplachuju na myčce.
Odpovědět