Vhodná autobatéria

Když se chcete ponořit do nitra...
mattovic
Adept autoškoly
Příspěvky: 17
Registrován: sob 03 lis 14:35

Re: Vhodná autobatéria

Příspěvek od mattovic »

http://www.motoolej.eu/motoolej/eshop/2 ... 0092S50100

http://www.motoolej.eu/motoolej/eshop/2 ... h-800A-F18

Ktorá z týchto dvoch je podľa vás lepšia. Mal som objednanú tú Vartu no dnes mi volali že či nechcem tú Bosch, že ich majú teraz za cenu Varty a Bosch sú vraj lepšie. Tak som povedal nech pošlú tú Bosch. Dúfam že som neurobil chybu.
Renault Laguna II 1.9dCi
Uživatelský avatar
glider
Pan Řidič
Příspěvky: 266
Registrován: ned 20 úno 00:08

Re: Vhodná autobatéria

Příspěvek od glider »

urobil si chybu, ja by som tam zavolal a este raz to zmenil...co teraz ked uz to posielaju?

je to uplne jedno ktoru
mattovic
Adept autoškoly
Příspěvky: 17
Registrován: sob 03 lis 14:35

Re: Vhodná autobatéria

Příspěvek od mattovic »

Viem že Varta a Bosch sú jedny z naj, ak teda nerátame gelové Optimy. Len som chcel názor ktorá je lepšia. Možno neni medzi nimi veľký rozdiel no nejaký určite je.
Renault Laguna II 1.9dCi
Uživatelský avatar
Krysa
Pan Řidič
Příspěvky: 459
Registrován: stř 15 úno 18:39

Re: Vhodná autobatéria

Příspěvek od Krysa »

Neřeš to. Vyjde to nastejno.
Uživatelský avatar
ultima ratio
Letec
Příspěvky: 1192
Registrován: sob 18 čer 19:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Vhodná autobatéria

Příspěvek od ultima ratio »

Kvalitativně nastejno, jako kdybys koupil úplně tu nejlevnější autobaterii v OBI.
Uživatelský avatar
Dallen
Mistr volantu
Příspěvky: 856
Registrován: sob 17 pro 16:02

Re: Vhodná autobatéria

Příspěvek od Dallen »

Bosch už by si do auta nestrčil, Varta jde postupem časy dolů a to, že vyrábí i třeba pro starline není taky nejlepší reklama.
Doporučuju Exide Premium, dělaj baterie např. pro koncern fiat aj. já teďka kamarádovi vyměňoval preventivně po 6ti letech a pořád točí dobře.
AR166V6, F850 Special
EX^3 AR 156TS EX^2-Š120, EX^1 fáčko
Uživatelský avatar
Krysa
Pan Řidič
Příspěvky: 459
Registrován: stř 15 úno 18:39

Re: Vhodná autobatéria

Příspěvek od Krysa »

EXIDE jsem měl. Ale nemůžu sloužit s výdrží. Auto šlo do šrotu i s baterií
mattovic
Adept autoškoly
Příspěvky: 17
Registrován: sob 03 lis 14:35

Re: Vhodná autobatéria

Příspěvek od mattovic »

Tak už mi poslali tú Bosch, v utorok ju vraj mám doma. Exide nepoznám a z pre mňa známych značiek som sa rozhodoval jedine medzi Vartou a Bosch. Iba tieto dve značky totiž používajú technológiu posriebreného olova. Uvidím po pár rokoch ale čo som čítal recenzie od ľudí tak maximálna spokojnosť. Len stále neviem ktorá je kvalitnejšia ale vraj tá Bosch aj keď len o málo. Lacné batérie by som nekupoval, od známych čo také baterky majú niesú dobré skúsenosti, nerád by som dopadol tak že príde napríklad -20 a auto nechytí.

Dallen a prečo bosch nie? Bratranec má vo svojom Opli Bosch už 8 rokov a vraj ešte ani raz ho nezradila.
Renault Laguna II 1.9dCi
Uživatelský avatar
Krysa
Pan Řidič
Příspěvky: 459
Registrován: stř 15 úno 18:39

Re: Vhodná autobatéria

Příspěvek od Krysa »

Ono je to o něčem jiném. Víc než značka rozhoduje provoz. Pokud budu jezdit dálkové trasy,málo startování,málo otřesy atd. může aku vydržet klidně 10 let. Ale žádná moje baterka nepřežila 5 let.
mattovic
Adept autoškoly
Příspěvky: 17
Registrován: sob 03 lis 14:35

Re: Vhodná autobatéria

Příspěvek od mattovic »

Nejde len o štartovanie. Inak to je samozrejmé že na krátke trasy sa vybíja a aj ničí viac. Poviem to tak, ak mi vydrží pri mojom jazdení a spotrebe el energie 3 roky bez nejakého haprovania tak poviem že som kúpil dobre.
Renault Laguna II 1.9dCi
Odpovědět