Genevo ONE - Zkušenosti

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
francis
Mistr volantu
Příspěvky: 531
Registrován: sob 26 bře 01:07

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od francis »

Reaguje nejak prosim Genevo One S Black na Multaradar na Slovensku - jestli teda vubec nejak..? Jde o to: Dnes na Pezinske Babe pri jednom z prujezdu se za zatackou v protismeru objevila kolona protijedoucich aut a Genevo zahlasilo laser. Zajima me, jestli meri laserem za jizdy (coz se tu myslim i psalo, ale mel jsem za to, ze to delaji jen Madari), nebo jestli to mohl byt Multak? Rychlost byla vyssi nez povolena 70, ale nikdo nic, zadna pokuta :-bd
Mirek
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od Spectral »

Na Multu by standardně nastavené Genevo reagovat nemělo. Musel bys mít zaplé pásmo K (tím pádem spoustu falešných poplachů) a pak bys měl šanci Multu zaznamenat - ovšem jako poplach v pásmu K, logicky. Pokud jsi měl poplach na laser, tak to mohl být buď laser, nebo falešný poplach (odlesk, nízké slunce apod.).
:ar!
francis
Mistr volantu
Příspěvky: 531
Registrován: sob 26 bře 01:07

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od francis »

Diky za info. Detektor je standardne nastaven, jak rikas. Odlesk ne, byla mlha a mrholilo
Mirek
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od řidičBOB »

Detektory obecně reagují na laser špatně. Pokud je tato fce zaplá, tak lze více očekávat FP než skutečné měření. V SK nepoužívají technologii, která umožňuje měřit laserem z jedoucího vozidla.
Na Multu G1S Black nereaguje, protože je K pásmo primárně OFF. I kdyby bylo ale ON, tak detekce by stejně nebyla nebo by se ztratila v nekočící směsici FP.
Na Multu pak GenevoM.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jukie
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 30 led 18:00

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od jukie »

Zdravím, jak to teď vypadá s funkčností Genevo One Eco nebo Genevo One? Je to pořád dobrá volba řekněme na první detektor?
Neorientuju se v policejní technice a tady to vlákno je dost dlouho mrtvé.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od řidičBOB »

Furt dobré. Nic se nezměnilo... BEST BUY.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
1kubik
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: stř 28 lis 10:39

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od 1kubik »

Jak je to s Genevo One S a pokoveným sklem např. u Superba, Octavie nebo Golfa? Mám zkušenost se Superbem, který má pokovené sklo a tam je odezva velmi špatná. Přemýšlím, kam AR umístit, aby se to zlepšilo. Moc se mi nechce investovat do pevné sady :(
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od řidičBOB »

U všech vyjmenovaných je použita stejná technologie.
Jeden pan chytrý ynženír ti ale vysvětlí, že i přes pokovené sklo to funguje a má mnoho spokojených zákazníků.
Je to samozřejmě nesmysl - do prostoru pro telepas se ti detektor nevejde tak, aby plnohodnotně “viděl”. Navíc, pokud bys ho tam nějak i napasoval, tak pouze vertikal :-(
Jistota je kamínek do čelního skla a výměna za nepokovené. Stačí se domluvit se servisem, ať to okno neobjednávají dle VIN.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od x2005 »

Nebo pevná sada Genevo PRO. :-bd
1kubik
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: stř 28 lis 10:39

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od 1kubik »

Střídám auta, takže pevná sada pro mě nepřichází v úvahu. Teď jsem jezdil ve dvou autech bez pokovení, takže jsem vždycky jenom sundal a dal do druhého. Nyní budu jedno z aut nahrazovat a pravděpodobně už bude mít pokovení. Jak jsem měl možnost několikrát vyzkoušet funkčnost AR u Superba s pokoveným sklem, tak byla hodně špatná... Je tedy nějaká možnost umístit Genevo např. nahoru k zrcátku, kde by mělo fungovat nebo bude detekce i tak velmi špatná?
Díky
Odpovědět