Genevo ONE - Zkušenosti

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od AntiRadary.cz »

honziss: Jeden ze zákazníku to měl přilepené suchým zipem na palubní desce a při cestách do zahraničí jenom hodil na detektor šiltovku a nic dál neřešil. Nikdy neměl žádný problém, a to ještě byly na hranicích kontroly.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od řidičBOB »

Ruský vzduch vám evidentně neprospěl. Víc polopaticky to již vysvětlit neumím a je mi líto, že někdo, kdo si všude píše tituly Ing.,Csc. nechápe význam psaného textu pro idioty. Z toho je akorát dobře vidět, že to ruské školství stálo pěkně za hovno a i tehdy měl titul Ing. každý, kdo věrně sloužil straně a vládě :D

Klidně mne zažalujte! Rád se s vámi u soudu setkám, ale nic to nezmění na tom, že jste vždy byl, jste a asi i zůstanete lhářem. Používáte lež jako pracovní metodu - to dělal už Mečiar...takže opět soukmenovec z SK ;-)

Kdybych chtěl na někoho kydat špínu, tak to vypadá krapet jinak ;-) Ale vy jistě tušíte, že mé informace byly a jsou daleko za hranicí toho, co tady občas hodím do placu. Vy z toho děláte vědu, ale já jsem jenom přestal být loajální, protože k tomu nemám žádný důvod a to znamená pouze to, že napíši fakt, jak se věci mají a ne PR kecy z letáčku nebo rovnou vycucané hodnoty z prstu (viz. vašich 20%).
Jestli s detektorem někdy najezdíte dopředu to, co já s nimi nacouvám, můžeme se o tom prakticky pobavit. Prodejce, který si točí videa v kanceláři na stole s imitátorem nebo maximálně v tunelu, je opravdu k smíchu a ne na vážnou debatu.
Naposledy upravil(a) řidičBOB dne čtv 23 bře 17:09, celkem upraveno 1 x.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od AntiRadary.cz »

řidičBOB píše:... ale nic to nezmění na tom, že jste vždy byl, jste a asi i zůstanete lhářem. Používáte lež jako pracovní metodu - ...
Přesná definice řidiče BOBA, jenom v nicku ještě chybí "k"! Myslím, že všichni ví, co jste zač a odkud odevšud vás již vyhodili! Víc na vás reagovat nebudu, všudebylek a všechnoználek, co si honí ego na diskuzích, dokud ho z nich nevyhodí, mi za to nestojí! B-)
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od řidičBOB »

ano, ano - když není argument k věci, začne se zesměšňovat nick :-) Ubohé a plytké.
Opět překroucená polopravda... Z vašeho fóra (toho fakt nezávislého :D) mne opravdu nikdo nevyhodil. To jsem přece, podle vašich slov, ukradl (což je mimochodem také lež!). Z garáže jsem odešel zcela dobrovolně a na vlastní žádost! Z "ukradeného" fóra jsem sice vyhozen byl, ale ze zcela jiných důvodů - vy přece dobře víte, komu to fórum patří a vždy patřilo, takže je logické, že pokud jsme se rozešli v lidské rovině, byla ukončena i má činnost také na tom fóru. O žádném fóru, ze kterého bych byl opravdu vyhozen z některého důvodu, který jste výše jmenoval, nevím. Ty vaše lži se u soudu budou fakt prokazovat velmi snadno ;-)
odkud odevšud vás již vyhodili!
=)) =)) =))
...jako kdybych slyšel agenta STB Bureše!!! Že vy jste tam byl taky? Nebo rovnou v KGB?? Asi se na vás juknu do Cibulkových seznamů...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
prying
Autoškolák
Příspěvky: 69
Registrován: čtv 07 črc 20:43

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od prying »

AntiRadary.cz píše:honziss: Jeden ze zákazníku to měl přilepené suchým zipem na palubní desce a při cestách do zahraničí jenom hodil na detektor šiltovku a nic dál neřešil. Nikdy neměl žádný problém, a to ještě byly na hranicích kontroly.
JJ, taky myslím, že to takhle stačí. Jde jen o to zbytečně neprovokovat.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od řidičBOB »

Jinak zpět k pokovenému sklu a možnosti detekce přes "škvíru" u zrcátka. Tenhle prostor je primárně určený pro telepas. GPS tam Genevo chytá velmi dobře, ale pokud tam namontuji kameru, resp. držák a kamera je v oblasti, kde již nesnímá ty tečky, tak valná většina má s GPS problémy - Mio nebo řada mini080x. Když odhlédnu od faktu, že citlivost bude snížená již tím, že detektor musí být umístěný v poloze horizontální, tak i při pohledu na fotku je jasné, že místa pro detekci moc nezbývá - detektor má ve výhledu cca jenom půlku neIR a druhou již v oblasti IR skla - které mimochodem odstíní vlny rameru opravdu dokonale - viz. video, které jsem zde publikoval již v minulosti. Detektor je umístěný v nejvyšší poloze, prakticky nalepený na stropnici. Možná by šlo udělat nějaký do-do držák, ale je potřeba pamatovat na to, že tyhle hračky se kradou, takže detektor musí být snadno sundavatelný.
2017-03-23 08.43.36 HDR.jpg
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od honziss »

To je sakra pozde rekl bych :D treba na dalnici dobry akorat na to, ze kdyz to pipne, tak vim ze muzu odstavit a zacit hledat doklady...
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od řidičBOB »

s novejma O3 častokráte i ve městě - třeba tohle místo - když nevíš, tak platíš 8-x
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5408
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od Stepan »

Já nevím co je BOB zač :( ale v posilovně potkávám jednoho velmi vysokého plešatého pána, co střídá hodinky Garmin a OMEGY. Někdy asi oželím protažení a půjdu se podívat z okna, čím přijel :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od řidičBOB »

Odtamtud mne už taky vyhodili :D Ale jezdil jsem tam na Babetě!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět