Pneu koutek

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Pneu koutek

Příspěvek od jerry »

Nakonec jsem na zimu objednal 225/40 R18 Dunlop Winter Sport 5. S minulými Dunlopy Winter Sport 3D spokojenost, na sněhu solidní, na suchu výborný. Tak jsem zůstal u stejné stáje ;)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Pneu koutek

Příspěvek od Vrooom »

Vrooom píše:Je mozny ze PZero rosso na vode nic moc a naopak micheliny PS2 dost dobry? Mate s nima zkusenosti?
Tak 09 Pzero jsou dost sileny na vode, nedotacivej smyk je tam velmi lehce, pritom stejne stary micheliny drzi velmi dobre, asi jejich smes tak nestarne.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16308
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Pneu koutek

Příspěvek od pavproch »

volně navážu na vrooma: mám fčíl přímé srovnání P-zero a Michelin PSS na přední nápravě 3er (225/40 R18, obé nonRFT, obé DOT 2015...) - mišelinka má výrazně užší a nižší drážky pro odvod vody, navíc UTOQ300 (pzero 220) a přesto na vodě (obzvláště hluboké) je to nebe a dudy... tam kde Pzera jdou po tečně ven, PSS zatáčí bez sebemenší nervozity
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Pneu koutek

Příspěvek od Vrooom »

Takze s tema pzero od tebe si nepomuzu, jaj ... ty stary PS2 co mam vzadu jsou senzacni. Taky mi prijde ze se ty zera snadno prehreji a po par brzdenich maji tendenci zacit piskat a snedneji se trhnou i na suchu. Ale vsecko jsem pripisoval tomu ze jsou stary ...
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Pneu koutek

Příspěvek od oxik »

Mate nekdo zkusenost s pneu Pneumant PN 950 Tritec? Myslel jsem si, ze to je nejaka cina, ale vypadaji zajimave..
blah
Pan Řidič
Příspěvky: 210
Registrován: stř 25 črc 13:11

Re: Pneu koutek

Příspěvek od blah »

Tech asi moc nebude, jestli tomu spravne rozumim, tak se vyroba rozbehla v roce 2015 v D. Vlastni ji goodyear.
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Pneu koutek

Příspěvek od jerry »

Bývala to východoněmecká značka, asi něco jako Barum u nás. Sází se zřejmě na nostalgii, jako třeba Kofola. Zda to vyjde a jaká je kvalita, toť otázka.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Pneu koutek

Příspěvek od oxik »

Díky za reakce, asi to nechám plavat a koupím klasiku, já jen že mi to přistálo v mailu jako nabídka a zaujalo mě to :)
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Pneu koutek

Příspěvek od honziss »

oxik píše:Díky za reakce, asi to nechám plavat a koupím klasiku, já jen že mi to přistálo v mailu jako nabídka a zaujalo mě to :)
Koukni na Nokian WRD4, za me pecka...
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Pneu koutek

Příspěvek od oxik »

Já pokukuju po letních, zimáky mám nový :)
Odpovědět