Technika čištění,leštění atd auta

Když se chcete ponořit do nitra...
Uživatelský avatar
Dallen
Mistr volantu
Příspěvky: 856
Registrován: sob 17 pro 16:02

Re: Technika čištění,leštění atd auta

Příspěvek od Dallen »

Hledáš na špatných místech. Hledej klíčové slova detailing, strojní leštění apod.

Ale jinak učit se pracovat s leštičkou z videa je stejné jako opravovat auto po telefonu.
AR166V6, F850 Special
EX^3 AR 156TS EX^2-Š120, EX^1 fáčko
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3951
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Technika čištění,leštění atd auta

Příspěvek od HondaMan »

Já v neděli myl auto vlažnou vodou a Jarem. A teď mě sežerte :D

Ale vážně, od doby co jsem se odstěhoval do hor, kde je měkká voda mě mytí auta zase baví.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
eliska87
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 24 úno 12:16
Bydliště: Praha

Re: Technika čištění, leštění atd auta

Příspěvek od eliska87 »

Dobrý den, mám pro vás několik otázek. O:-) Máte zkušenosti s nakupováním autovysavačů na https://www.mall.cz/autovysavace ? Víte něco o tomto: https://www.mall.cz/autovysavace/blackd ... d1200av-xk ? Taky bych chtěla zjistit: dá se při nákupu na Mallu použit nějaké slevové kupóny?




Link na Mall.cz budiz, ovsem ten zbytek povazuji za reklamu. smazano.

MMira
„Jestliže neumíš, naučíme, jestliže nemůžeš, pomůžeme ti, jestliže nechceš, nepotřebujeme tě.“

Jan Werich
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Technika čištění,leštění atd auta

Příspěvek od Arkis »

Vykašlal bych se na to. 12,5W není žádný zázrak - nezrujnuje to baterii, ale ani to moc nebude sát. U každé benzínky je vysavač za 10Kč na 5 minut, který je mnohem silnější a když se rozbije, tak nemusíš kupovat druhý... Nevím, jak u někoho jiného, ale nikdy jsem neměl potřebu vysávat auto vícekrát jak 1 za měsíc a to s sebou vozím dost velké prasata :D.

I kdyby ti vysávání trvalo 10 minut, tak to máš 20Kč za vysávání. 12x do roka je 240Kč/ročně. To znamená, že ten vysavač, co jsi sem dávala by ti musel fungovat cca 6,5 roku. Rovnou ti říkám, že ta šance na výdrž je dost malá. Navíc to bude zabírat místo, bude to brát energii, je ten vysavač mnohem slabší ...
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3951
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Technika čištění,leštění atd auta

Příspěvek od HondaMan »

Souhlas s Arkisem. Jen teda jezdím většinou sám, boty mam v 90% se společenskou hladkou podrážkou, před jízdou oklepávám a potřebu vysát v autě mám mnohem častější.

Ruční z autozásuvky smysl nedává. Pokud nemáš možnost plnohodnotného vysavače doma, volil bych benzinku.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Technika čištění,leštění atd auta

Příspěvek od oxik »

Já jsem na čistotu úchyl, takže vysavam každý Měsíc minimálně tak 2x. Pořídil jsem v lidlu na 12V a saje Teda mnohem víc než vysavače u nový wapky (u benzinek většinou stary a ucpany).. A dostanu se díky adapterum všude
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Technika čištění,leštění atd auta

Příspěvek od pavproch »

souhlas s HM, hoover aby hooveroval, tak musím mít dostatečný tah, čili aspoň 1800W příkonu.... a to z 12V jaxi nedostaneš....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
spooon
Pan Řidič
Příspěvky: 247
Registrován: ned 05 led 23:14

Re: Technika čištění,leštění atd auta

Příspěvek od spooon »

tak dostaneš, jen to chce silnější kabely k vysávátku. Ideálně od baterky...
Odpovědět