Detektory policejních radarů

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Stuxnet píše:Mohl by jsi porovnat ten Neoline s Genovo one? Výhody, popř nevýhody, falešné poplachy třeba od nových aut, atd..
Děkuji za odpověď
Zatím moc ne, mám je krátce a moc jsem je ještě netestoval, radar jsem s nimi nepotkal, ale na imitátor reaguji spolehlivě a falešné poplachy nemají žádné. Jelikož se pravděpodobně dělají na stejné fabrice jako Genevo, tak nevidím důvod, proč by nemohly i fungovat +- stejně.
řidičBOB píše:AR.CZ: takže budou videa s hodinami a svědky?? :-)
Ne, na videa kašlu, ať si zákazníci vyberou sami, kde a co koupí. Taková Alza nemá jediný imitátor, o antiradarech neví ani ň, a přesto je vesele prodává ...
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Alza prodává drtivou většinu věci, o kterých nic neví a stejně mají obrat přes miliardu ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1363
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Předseda »

abel: to jako toto? https://www.alza.cz/auto/antiradar-neol ... 661708.htm uff.. teda nevím jak je to velké a ani jaké to má detekce. Naproti tomu X50tka je ozkoušená a detekce jsou na úrovni plus mínus pevné sady. Jen osobní prodej 0. Resp. ano jsou k dispozici 3x na bazoši. Od 33 letého kluka z Ostravy, resp. tipuji AR.net Ostrava.

Ale třeba je ten neoline dobrej.. Jen se mi nechce dávat za to 12 když o tom nic nevím. Naproti tomu X50 stojí ani ne polovinu a je vyzkoušena a testu s ní je nespočet.

řbob: ouk. Pokud si jí nenecháš jako zálohu, tak bych jí minimálně vyzkoušel.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Snowman000 »

Jak je to vlastne s prenoskami co sa tyka montaze? Musi to byt len na okne? Povedzme ta X50?
Ide mi o urcitu schovatelnost kedze to u nas neni moc legal...
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Přeceda: ne, nechám si RedLine. Tohle ti věnuju :-)

Snow: nemusí. Vozil jsem to na B sloupku nebo v sedačce, resp. mezi opěradlem a hlavovou opěrkou. Detekce ok.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Snowman000 »

řidičBOB píše:Přeceda: ne, nechám si RedLine. Tohle ti věnuju :-)

Snow: nemusí. Vozil jsem to na B sloupku nebo v sedačce, resp. mezi opěradlem a hlavovou opěrkou. Detekce ok.
Nemas este jednu? ;;)

Medzi operadlom a hlavovou opierkou by to bolo teda viac nez fajn, to by mohlo byt aj dobre "vypinatelne" ...
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1363
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Předseda »

řBOB: ok, domluvíme se na nějakým "odstupným" (y) :) díky!

snowman: měl jsem to jak mezi sedadlem tak opěradlem. V ovci jsem to udělal tak, že jsem to dal do 5té hlavové opěrky. Prostě jsem jí vykuchal a udělal tomu domeček na "skrytou" montáž. Detekce to nijak významně neovlivnilo. Jinak teď to mám na B-sloupku nad urovní pásu. udělal jsem si takový držák. Nebavilo mě to sundavat / nandavat. Zaparkuju před Lidlem a jdu. De fakto to není vidět. A když máš na zadních oknech folie tak tuplem ne.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Snowman000 »

Diky vam obom za info, ja to mal nejako zafixovane ze to musi byt hned za oknom...ked to ale vie byt dokonca v strednej opierke vzadu, to by bolo ze uplne v pohode, to bych do niecoho prenosneho fakt siel.
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1363
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Předseda »

Tak na okně budeš mít ty detekce lepší. Resp. nic tomu nebrání, chytneš lepší odrazy. Snadno se to tam upevní na přísavku, takže to naplňuje slovo "přenosný".
Přilepit to na opěrku nebo zastrčit mezi opěrku a sedadlo - to detekci nijak extra neovlivní. Ten B sloupek by mohl mít teoreticky vliv na chytání nějakých odrazů, stejně tak to jak jsem to měl já v té 5té opěrce.

Ale berme to tak, že je to detektor který detekuje radarové vlny. Takže z tohohle pohledu je jedno jestli je na okně nebo metr za oknem. Ty vlny tam dojdou taky. Utlum těch vln bude záležet na odrazech, na tom zda je to po směru / proti směru, zda se radar odráží od něčeho nebo míří do pole. A taky na kvalitě detektoru.
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Tadá! Konečně spuštěn prodej Genevo MAX a je to fakt pecka:

Obrázek
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Odpovědět