Detektory policejních radarů

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Nějak vám to nelaní, soudruhu inteligente!
Jednak - policajtům se neříkalo "guma" a už vůbec ne těm, kteří sloužili po roce 1989. Ale chápu - ruský fízl musí vždycky mlžit.
A ty cizí jazyky raději také vynechte, ať nejste za ještě vetšího pitomce, než jste se dotěď prezentoval... Držte se té ruštiny a čobolštiny ;-)
ad primitivismus: nemám pocit, že máte příslušnou atestaci, aby jste to mohl hodnotit...pouze pochybný ruský titul ynženýra a bolševickou kandidaturu věd :-q
Naposledy upravil(a) řidičBOB dne čtv 24 kvě 21:12, celkem upraveno 2 x.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

AntiRadary.cz píše:Kromě nesprávně montáže totiž vestavěným antiradarům dost škodí opakované přemontáže a vzniklé problémy se těžko odhalují a odstraňují, takže některé firmy již takové věci odmítají dělat.
Určitě - a těď nějakou jinou pohádku!
Ale jelikož vím, u koho montujete, tak se ani nedivím, že něco odmítají... Nakonec - vaše montáž (já vím, provizorní =)) ) vypovídala o všem!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

řidičBOB píše:Jednak - policajtům se neříkalo "guma" a už vůbec ne těm, kteří sloužili po roce 1989. ...
A ty cizí jazyky raději také vynechte, ať nejste za ještě vetšího pitomce, než jste se dotěď prezentoval...
pouze pochybný ruský titul ynženýra a bolševickou kandidaturu věd :-q
Guma taky nebyla narážka na policii, ale asi jsem měl raději napsat "hulvát jak řemen", aby to pochopil i jednodušší jedinec. ;)
Pokud italsky neumíte ani ty 2 slova, existuje translate.google.cz, který to určitě zvládne. A různých diplomů mám tolik, že si nimi mohu vytapetovat WC, třeba i mezinárodní Ph.D., když se vám nelíbí kandidát. ;))
řidičBOB píše:Ale jelikož vím, u koho montujete, tak se ani nedivím, že něco odmítají...
Zase jste vedle - s odmítáním přemontáží začala firma, u které montujete vy, ale jelikož si zákazník kvůli tomu u mě obratem objednal Stinger Card s Freedom Laserem, tak se nezlobím a asi to budu taky takhle praktikovat. Dosud jsem s tím měl jenom práci, problémy a žádný zisk, ale pomalu se učím u konkurence, jak se to správně má dělat aneb do nového auta nový antiradar!
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
foji
Autoškolák
Příspěvky: 72
Registrován: ned 21 kvě 09:27

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od foji »

Mám jak P950 tak P960 oboje dostatečná detekce. P960 na delší vzdálenost což je ok, nicméně o dost delší dobu pípají i "falešné" poplachy (některé tabule v Ka pásmu)
last of the V10
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Tak jestli máte PhD a používáte Csc, tak to vypovídá o všem. Alespoň mě to zcela stačí.

Vy tak víte, kde já montuju :)) :))
Přemontoval jsem již pár sad, včetně AL a žádný problém. Tahle hlava, co odešla, byla namontovaná jako nová před 3,5 lety.

Ad italština: A právě v tom to je - někdo k překladu používá google translator, jiný italsky umí ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od mmira »

panove, tato diskuze se zacina posouvat do urovne, kterou tu vazne nechceme. poprosim, abyste zchladili hlavy a s argumentaci ad hominem prestali.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

řidičBOB píše:Tak jestli máte PhD a používáte Csc, tak to vypovídá o všem. Alespoň mě to zcela stačí.
Sice nevíte nic o nostrifikaci zahraničních titulů v daném konkrétním čase a případě, ale jako obvykle jste chytrý jak rádio! Mám titul Ph.D., ale dané době MŠMT nostrifikovalo Ph.D. jako CSc. Stačí? Zajímalo by mě, co to vypovídá o MŠMT. :D
mmira píše:panove, tato diskuze se zacina posouvat do urovne, kterou tu vazne nechceme. poprosim, abyste zchladili hlavy a s argumentaci ad hominem prestali.
Vždy přispívám k věci a většinou se vyjadřuji jenom k technickým nebo obchodním záležitostem, které dobře znám, ale když na každy můj příspěvek rB vystartuje jak vzteklý teriér a píše jenom urážky a OT, tak mu stejným způsobem odpovím. Pokud se podobné výpady a OT budou po upozornění mazat, nemám problém jej úplně ignorovat.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Reaguji pouze na lživé a zavádějící informace, které zde jako prodejce produkujete... Reaguji jako uživatel s letitou praxí v rámci montáží a užívání v provozu.
Občas se to zvrtne, ale vše se vším souvisí... ;-)
Ale dobrá - dám si závazek, že postovat nebudu.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od mmira »

nemam problem se zpochybnovanim argumentu, v tom se panove dohadujte jak umite. jen bych prosil, vyhnete se oslovenim, po kterych na zivo jako odpved bezne prichazi inzultace.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
VS*
Letec
Příspěvky: 1257
Registrován: stř 23 lis 18:03

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od VS* »

AntiRadary.cz píše: Vždy přispívám k věci a většinou se vyjadřuji jenom k technickým nebo obchodním záležitostem, které dobře znám,.
Vždy? Kecy... Nebo tohle rýpání popř nepovedený pokus o vtip je technicky nebo obchodní příspěvek?
AntiRadary.cz píše:To jako k Protectoru je nutno hned zakoupit náhradní anténu? To se to tak kazí?
:D
PROTECTOR II 950Mcz ALP3: SPOLEHLIVÁ A NEKOMPROMISNÍ OCHRANA
Odpovědět