Detektory policejních radarů

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
VS*
Letec
Příspěvky: 1257
Registrován: stř 23 lis 18:03

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od VS* »

mmira: občas je rozdíl mezi H a V propastný... Stejný test jsem dělal i s RL a STiR a prakticky stejný výsledek
https://youtu.be/qFPUXbyeDIA
https://youtu.be/Az-mHCIxj88
PROTECTOR II 950Mcz ALP3: SPOLEHLIVÁ A NEKOMPROMISNÍ OCHRANA
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Já měl mraky FP, ale o víkendu jsem aktualizoval a tedy nevím, zda se něco změnilo, ale od té doby (asi 2000km) a ani jeden FP!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od mmira »

VS: zajimave, to je nedetekce vs superdetekce
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
VS*
Letec
Příspěvky: 1257
Registrován: stř 23 lis 18:03

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od VS* »

To je rozdíl mezi vertikálem a horizintálem...mám tam i jiné detektory a bylo to stejne u všech.
Jak jsem pral předtím-stejný radar jen na jiném místě když s ním měřila MP tak pokažde jiný výsledek V vs H

řBob: Já s tím posledním FW jezdím už nějaký čas a FP jsem neměl ani jeden jediný...dokonce by si to mělo umět poradit i s FP od mobilů.
PROTECTOR II 950Mcz ALP3: SPOLEHLIVÁ A NEKOMPROMISNÍ OCHRANA
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Já nevím, jestli je už uvolněný...já stahoval normálně z webu. Ale FP ani jeden.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

něco pro ing. :ymcowboy:

...kdyby o nich nevěděli, tak kolega už asi jezdí MHD :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Je zajímavé, že přes to koncernové IR sklo neprojde ani vlnka, ale GPS jak na G1Sbe, tak na kameře, běhá do vteřiny :ymcowboy:
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Ondřaa
Spolujezdec
Příspěvky: 7
Registrován: stř 01 čer 20:07

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Ondřaa »

Zdravím vás. Snad vás netrefí z mých laických otázek.
Zvažuji nákup nějakého přenosného detektoru. Kupuju auto a nerad bych dostal zákaz řízení jak při koupi toho prvního.
Nedal jsem si pozor a na 50tce jsem jel 98...volná rovinka nikde nikdo. Úsek asi 400m kde je obec. Jinak 90tka.
Co jsem koukal tak tu míváte na autech techniku proti radarům za desetitisíce...
Co jsem koukal na videa..tak jsem na 90% videí žádný radar neviděl. Pouze slyšel pípat radar.
Co by jste mi doporučili?
Jezdím pouze CZ/DE a z CZ do chorvatska 2x za rok.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Teď je otázka, jestli se bavíme o detektoru (pasivní detekce radarů typu Ramer) nebo o aktivním zařízení (rušička, která je v CZ/DE/HR a v řadě dalších krajin, zakázaná). Jedno bez druhého asi moc smysl nedává. Sice je momentálně asi převaha klasických radarů v autech, ale to se velmi brzy změní, pokud PČR dostane do rukou laserové měřiče TruCam, který skýtá mnoho možností, jak a kde měřit.
Pokud se tedy bavíme o detektoru, tak dnes je asi nejlepší vybírat z řady Genevo - podle chuti a podle peněz.
Pokud se bavíme o řušičce, tak v podstatě má smysl vybírat mezi Antilaserem nebo Laser Interceptorem. Oba splní svůj účel, kdy AL je o něco více sofistikované zařízení, LI zase levnější. Podle velikosti auta se bude odvíjet počet čidel a tím i cena. Ideální rozložení je 2ks na předek + volitelně 1ks na zadek.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Ondřaa
Spolujezdec
Příspěvky: 7
Registrován: stř 01 čer 20:07

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Ondřaa »

Díky za rychlou odpoveď. Chtěl bych to do Yetiho. Spíše jen detektor než rušičku.
Dodneska jsem dostal pokuty za rychlost dvě. Jednou v praze za malý přestupek a jednou v obci rovnou vzali řp.
Jezdím rozumně abych nikoho neohrožoval..ale jestli jedu 50 nebo 65 na místě kde nikdo není zase tolik neřeším.
Chci hlavně dobrý poměr cena výkon. Když si budu instalovat zabezpečení za 10tisíc do auta tak se mi zdá logické si nenechat sebrat řp.
Bydlím na severu. Děčín. Ve městě v podstatě žádný radar. Jen na okresce do ústí. A pak v autech a trojnožky.
Podívejte se prosím na video https://www.youtube.com/watch?v=lCF9vJC5bN8
Já myslel, že tyto radary vůbec nejsou pro řidiče nebezpečné. Ukazuje to rychlost..popřípadě nápis zpomal..ale je doopravdy funkční tak, že z toho hrozí postih?
Vím, že třeba cestou z ústí nad labem do lovosic je radarů mraky...blikají...a nikdo pokutu nikdy nedostal.. a to jsou ty velké na sloupu s tím červeným "bleskem" a kamerou.
Odpovědět