Detektory policejních radarů

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
gebic
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pát 13 dub 22:11

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od gebic »

Zýdra to dáne dó cafku :D :D
PS: Stále neumím psát jako ty, ale naučím se to... :ymhug:
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Spectral »

Já jsem si dnes všiml jiné zákeřnosti: Na Genevu HD+ nesvítila značka HWY (symbolizuje spojení s detektorovou hlavou), což mě vyděsilo hned dvakrát - jednak jestli to nemám rozbité a jednak jak dlouho asi jezdím bez ochrany, aniž bych o tom věděl 8-x

Opravil jsem to na místě tím, že jsem v menu v položce Radar vybral HD+ (z možností Vypnuto, HD+ a HDM+), pak to v pořádku naběhlo. Nemyslím si, že bych to předtím nějak přenastavil omylem, takže podezírám, že některá z proběhlých aktualizací, která přinesla právě volbu HDM+ (HDM+ tam původně, v roce 2015, podle mě nebylo), rozhodila nastavení a samovolně se vyplo nastavení radaru. Tak jen kdyby to potkalo i někoho dalšího, zkontrolujte si, zda vám svítí HWY, a pokud ne, zapněte v menu.
:ar!
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od pavproch »

@Spectral - ty ale dokážeš člověka vyděsit.... ale ne, v jejím P960 zůstala hlava HD+ zapnutá..... ufffff

Obrázek

btw, oprava opravy aktualizace databáze nainstalovaná :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
VS*
Letec
Příspěvky: 1257
Registrován: stř 23 lis 18:03

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od VS* »

Pavproch: na P žádný nový FW nebyl...tam je vše odladěné a plně funkční...
PROTECTOR II 950Mcz ALP3: SPOLEHLIVÁ A NEKOMPROMISNÍ OCHRANA
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Spectral »

VS*: A ta moje hypotéza s aktualizací FW a rozhozením nastavení u Geneva je správná, nebo ne?
:ar!
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od oxik »

Tak jsem měl konečně štěstí na ramer..
1. průjezd katastrofa..zrovna sedali do auta, tak možná, že to teprve zapli, každopádně přijde mi, že detekce slabá, když už jsem byl před nimi, tak nic..

2. příjezd podle mě OK

3. jeli po silnici vedoucí rovnoběžně s mojí, cca 400m vlevo
Chtěl jsem jet za nimi, ale než jsme se otočil, tak mi zmizeli a nejeli po hlavní, kam jsem myslel, že pojedou :D

Přílohy
detekce.JPG
Uživatelský avatar
VS*
Letec
Příspěvky: 1257
Registrován: stř 23 lis 18:03

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od VS* »

Spectral: nemám tušení. Ale je to možné.. já osobně u všeho po aktualizaci FW dělám reset s nové nastavení...
PROTECTOR II 950Mcz ALP3: SPOLEHLIVÁ A NEKOMPROMISNÍ OCHRANA
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od oxik »

Jak jsem tu nedávno řešil chování GPSky v G1 pokud mám zaplou navigaci v autě..dneska jsem přendaval externí anténu z A sloupku, protože jsem na ní měl podezření, ovšem tohle jsem nečekal..

Pokud je navigace vypnutá, žádné FP nejsou, to samé pokud jedu, tak FP mám max 1x týdně, ale krátce po nastartování docela často.. teď to zkusím s přendanou anténou, pokud to bude pokračovat, tak jí zkusím odpojit uplně

Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od pavproch »

Neska sem si všimnul (teda fšimnul sem si už víckrát, ale až neska sem si zpoměl to napsat) "bugu" v P950 - a sice hlášení úsekovek a následně výpočet průměrné rychlosti: chytrá paní hlásí začátek úsekovky cca 100 až 200 m PŘED skutečným začátkem měřeného úseku (čára na silnici) zatímco jeho konec hlásí víceméně správně..... a protože měřenému úseku většinou předchází vyšší povolená rychlost, po projetí měřeného úseku chytrá paní hlásí nesprávně spočítanou průměrnou rychlost (vyšší než byla opravdová průměrná rychlost). Logicky, čím kratší je měřený úsek, tím větší odchylku od skutečnosti hlásí. (Neska na D7 u Ruzyně příjedz od Chomutova, jak je tam ta padesátka, před kterou je možno 90/70 - od čáry k čáře sem jel tacho 55, ale paní zahlásila průměr 60něco, protože při jejím hlášení začátku úseku sem jel ještě v tom místě povolených 70)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

No, občas je tam hláška o něco dříve než by bylo zdrávo...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět