Detektory policejních radarů

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Bond007 »

dik, sem to nemohl najít :)
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od x2005 »

Protector + ALP (včetně zadku). Alternativně Genevo PRO + ALP (včetně zadku). Pokud ti zbyla nějaká funkční osvědčená hlava od STiR/STiR+/STiR+M tak integrovat do Protectora. Já si takhle přehazuju hlavu už do několikátýho auta. Je to moje zamilovaná a super detekční hlava STiR+. Památeční. :x
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Bond007 »

x2005 píše:Protector + ALP (včetně zadku). Alternativně Genevo PRO + ALP (včetně zadku). Pokud ti zbyla nějaká funkční osvědčená hlava od STiR/STiR+/STiR+M tak integrovat do Protectora. Já si takhle přehazuju hlavu už do několikátýho auta. Je to moje zamilovaná a super detekční hlava STiR+. Památeční. :x
Nějaký srovnání protectoru s konkurencí? Hlavy prodávám spolu s autama, takže žádnou volnou nemám :)
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Co je dneska konkurence?? Stinger? Genevo VIP?
Nevím, jaké jsi měl zkušenosti se Stingerem, zda byly detekce vyvážené a v dostatečném předstihu. Protector podle toho, co si (ti) tam dají za hlavu. Já bych se držel hlavy z STička, protože je osvědčená - 0 FP a lety prověřené detekce. Alternativou je Genevo hlava...já bych jí ale nechtěl. Možná Genevo VIP, které bude mít zanedlouho možnost připojení dvou hlav - V i H a tím pádem tak jednu naladit na Ka a druho na MRCD.
Zcela jistě bych se vyhnul čemukoliv bezdrátovému.
Z rušiček ALko nemá konkurenci. Dozadu bych určitě alespoň čidélko dal ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Bond007 »

řidičBOB píše:Co je dneska konkurence?? Stinger? Genevo VIP?
Nevím, jaké jsi měl zkušenosti se Stingerem, zda byly detekce vyvážené a v dostatečném předstihu. Protector podle toho, co si (ti) tam dají za hlavu. Já bych se držel hlavy z STička, protože je osvědčená - 0 FP a lety prověřené detekce. Alternativou je Genevo hlava...já bych jí ale nechtěl. Možná Genevo VIP, které bude mít zanedlouho možnost připojení dvou hlav - V i H a tím pádem tak jednu naladit na Ka a druho na MRCD.
Zcela jistě bych se vyhnul čemukoliv bezdrátovému.
Z rušiček ALko nemá konkurenci. Dozadu bych určitě alespoň čidélko dal ;-)
AL za mě asi jasná volba, LI mě moc nepřesvědčil, ale u těch pevných sad nevím. Stinger card i VIP mi přijdou v pohodě, detekce dostatečný, občas sice FP, ale aspoň vím, že to funguje. STi bylo fajn, ale když přestalo fungovat, nedalo to žádný hlášení... jaká je výhoda protectoru oproti Stinger VIP, nebo STi-R? krom toho že je to v češtině, což mě nebere, protože nemám rád, když na mě auto mluví
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Pro mne je výhodou, že to nemá displej. Že nesleduji žádné vlnky nikde, když to k ničemu není....když to má co říct, tak to řekne - lze samozřejmě vypnout. Jedno malé tlačítko, které slouží k nastavování. Aktualizace a customizace zařízení pak přes SD kartu lze udělat jednoduše na PC. A pro mne hlavním plusem je, že to je jedno funkční zařízení, ovládané jedním tlačítkem a nastavením na jednom místě - detektor i rušička. I když AL se musí aktualizovat zvlášť, což ovšem není problém, protože nejsme v USA a tak se měří pomocí 3-4 lidarů.
FP (s STiM+) na Ka se rovnají nule.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Bond007 »

řidičBOB píše:Pro mne je výhodou, že to nemá displej. Že nesleduji žádné vlnky nikde, když to k ničemu není....když to má co říct, tak to řekne - lze samozřejmě vypnout. Jedno malé tlačítko, které slouží k nastavování. Aktualizace a customizace zařízení pak přes SD kartu lze udělat jednoduše na PC. A pro mne hlavním plusem je, že to je jedno funkční zařízení, ovládané jedním tlačítkem a nastavením na jednom místě - detektor i rušička. I když AL se musí aktualizovat zvlášť, což ovšem není problém, protože nejsme v USA a tak se měří pomocí 3-4 lidarů.
FP (s STiM+) na Ka se rovnají nule.
ja stejne casteji menim auta nez aktualizuju, takze to me netrapi... spis si rikam, jestli je tech vyhod tolik, ze to ospravedlni cenu... doba je zla, musim setrit :D
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

To je samozřejmě otázka. Já pozadí cenotvorby tak trochu znám z dřívějška a proto se k tomu nebudu vyjadřovat ;-) Já jsem s produktem již řadu let a aut spokojený, takže pro mne to není otázka peněz, ale důvěry v produkt - moje první pokuta by mohla být i na dlouho poslední :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od pavproch »

(Já sice nemám zkušenost s ničím jiným), ale P950+2x ALP - za mě palec nahoru + důvěra v produkt i dodavatele, nic jiného bych už asi nechtěl (ani nehledám).
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Bond007 »

pavproch píše:(Já sice nemám zkušenost s ničím jiným), ale P950+2x ALP - za mě palec nahoru + důvěra v produkt i dodavatele, nic jiného bych už asi nechtěl (ani nehledám).
tak ty jsi zase nenapravitelna konzerva, takže tam jde objektivita stranou :))
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Odpovědět