Detektory policejních radarů

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
bds
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: stř 28 bře 06:39

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od bds »

VS* píše:když chtěl ušetřit (zas tak levné to v US není) tak ať si pak problémy řeší sám.
Zaplatil jsem zcela presne 16024 CZK za DUAL. Pokud sazka nevyjde, koupim mistni ridici jednotku za 9895 Kc (tedy pokud se mi nepodari vyjednat ani tu nejmensi slevu) a budu na 25919 Kc. Tedy na tom budu o 1024 Kc hure, nez kdybych nakupoval rovnou tady.

Ale to jsem psal uz ve svem prvnim prispevku. Ceska fora jsou plna lidi, co jim odsudky jdou mnohem lepe nez cteni.
VS* píše:Když už to nechtel kupovat v CZ tak to mohl koupit někde v EU, v US to o moc levnější není, stačí se podívat na US shopy.
Tohle je docela vesela trefa do cerneho, i kdyz jinak nez by asi VS zamyslel. Driv, nez jsem prubnul US, jsem byl domluven s jednim nejmenovanym prodejcem ALP ze sousedniho statu, ktery se ovsem podelal z bububu, ktere na nej ALP nebo spis cesky prodejce udelal a pote, co jsme se uz domluvili na podminkach dodani me odkazal na mistniho prodejce, ze mi to prodat nemuze. Tyhle obchodni praktiky (á la cech nebo kartel - prostě protekcionismus) me nakoply k tomu, abych to zkusil z US. Samozrejme vyhodnost je dana tim, ze dovoz nestal nic, tedy to samozrejme neni a nemuze byt univerzalni navod pro ostatni, takovou aspiraci jsem nikdy nemel.

Kdyz slysim to papouskovani, ze v US to o tolik levnejsi neni (coz je evidentne ve svetle cisel shora nepravda), nemuzu se dockat, az se proveri, zda zbytek tech tvrzeni o nefunkcnosti je take nepodlozene papouskovani nebo tam uz realny zaklad je.

Dost mozna to skonci tak, ze to nebude poradne fungovat, ze to bude mit kopu FP. Ale alespon se to nezavisle proveri (za cenu 1024 Kc). To provereni je pro nekoho hodnota nicotna, pro nekoho nemala. Zalezi, jak ma kdo nastavene hodnoty .....

Auto, ve kterem to ma skoncit se stale "stavi" (je to takove vesele letni vozidlo, treti ve vozovem parku). Tedy nevim, kdy presne to bude k otestovani v aute. Proto @antiradary.cz (pripadne dalsi): Nebylo by pro Vas v ramci tohohle "akademickeho testovani hypotez" zajimave ozkouset to zatim alespon "na stole"? Poskytnu plnou soucinnost.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27032
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

bds píše: Proto @antiradary.cz (pripadne dalsi): Nebylo by pro Vas v ramci tohohle "akademickeho testovani hypotez" zajimave ozkouset to zatim alespon "na stole"? Poskytnu plnou soucinnost.
Jo, na testování na stole na kolejích - na to je ynženýr opravdu ten pravý. Tos na lepšího ani nemohl kápnout.
Jenom pak bacha na to, že v reálném provozu se to může chovat krapet jinak, než na stole, byť se svědky a dvojí časomírou :-)

BTW: co je divného na tom, že si dovozce, za podpory výrobce, chrání své prodejní teritorium a že si jednotliví distributoři nepřeprodávají zboží do sousedních regionů, které jim nepřísluší? Nevím jak tobě, ale mě to přijde jako normální a korektní věc. Jelikož jsme na autofóru, tak takový krásný příklad tohodle prasáctví, jsou reimporty...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
bds
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: stř 28 bře 06:39

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od bds »

"Zatím alespoň na stole" vs. "že v reálném provozu se to může chovat krapet jinak". Vážně tě to netahá ani trochu za oči nebo slova "zatím" a "alespoň" mají v tvém vesmíru natolik odlišné významy od toho mého?

Lze ve zdejším fóru vůbec něco pořídit, aniž by se do toho tahaly nějaké zdejší odvěké antipatie a nikdy nekončící hry na to, kdo ho má většího?

Ad "sousední regiony". Ten produkt je v okolních státech identický a stejně to nejde koupit. Chápu, že mezi Evropou a Severní Amerikou mohou rozdíly být (i když nejspíš dokonale uměle vytvořené, když G9 ještě fungoval tak nějak globálně), ale CZ vs DE, AT, SK? Vážně to tak snadno polkneš, že si něco nemůžeš koupit ani ze sousedního státu "protože je to prásáctví jak reimporty"?

Totéž v bleděmodrém je Genevo One M, které lze ve Španělsku koupit za 480E (http://www.delitel.es/genevo-one-portatil). Koupil jsem to o něco málo dráž v Madridu v kamenném obchodě, zatím to testuju a až na to, že to mluví španělsky, to detekuje +- stejně dobře jako Genevo PRO, které mám vestavěné v daily autě.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27032
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

a) nežiji ve vesmíru, ale nohama na zemi
b) je mi úplně u prdele, kdo ho má většího. Ale není mi u prdele, když se jeden zdejší prodejce (jiný se tady již nějaký čas ani neprezentuje) snaží pořád tahat za fusekle případnou kavku. Jak je rok dlouhý, nevytáhne paty z toho zaprděného kamrlíku na plesnivých kolejích, v životě nenamontoval ani jediný drátek k tomu, co prodává a bude tady tvrdit, jak vše báječně funguje a nestačí vyndavat ze schránky tisíce děkovných dopisů.
c) opravdu nechápu, čemu nerozumíš na ochraně teritoriálního trhu...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
VS*
Letec
Příspěvky: 1257
Registrován: stř 23 lis 18:03

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od VS* »

Ochrana teritoria každého prodejce je snad normální u všeho...to dělá každý když má trochu rozumu a zájem si byznys udržet.
Podle mě to levnější opravdu není...je potřeba totiž započíst i cenu dopravy/daně/cla...(v tvém případě to započíst nemusíš jak teď píšeš ale to neplatí pro ostatní)
Sranda bude až zjistíš že i ty čidla mají v sobě určitý FW, zatím jsi totiž řešit jen SW v ŘJ.... :D

BTW: mrkni do nastavení a zkus si na tom US ALP zapnout detekci Camea....je to sice drobnost ale i to tam neni+další lasery a jejich filtry
PROTECTOR II 950Mcz ALP3: SPOLEHLIVÁ A NEKOMPROMISNÍ OCHRANA
retron
Letec
Příspěvky: 1385
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od retron »

pánové asi jste nezaregistrovali, že jsme už nějaký pátek v EU, kde alespoň zezačátku šlo o volný pohyb zboží, osob a kapitálu
za reimport si můžou automobilky samy a některé to dokonce více či méně i podporují a ten zbytek na tom ve výsledku také spíš vydělá
sám také nakupuji radši na amazonu. de nebo uk, ceny i s dopravou a hlavně zákaznický servis na absolutné jiné úrovni, o nákupu v us ani nemluvě
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27032
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Zaregistrovali. A co to na věci mění? Volný pohyb zboží není nijak ohrožen tím, že výrobce si SW nebo HW ochraňuje určité typy trhů. Vcelku běžná věc u aut nebo mobilů, kde se také najdou výrobci, co upravují lokalizace.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od driver »

No, já když kupoval Q5 v CZ, tak byla tak ochráněná, že neuměla češtinu, což jinak umí všechny VW asi 20let prodávané kdekoliv v EU :D
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Zajímavé, jak se najednou někteří bijí za ochranu teritoriálního trhu, ale v jiných diskuzích (se) radí, kde v zahraničí koupit věci levněji, protože v ČR je to předražený ....

A také se kdysi mohli potrhat rozčílením, proč nelze koupit Stinger v zahraničí, byť to mělo spíše technický než ekonomický důvod a proč jej ze stejného důvodu nabízím o doslova pár desítek € dráž než stojí v zahraničí.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Stepan »

Nejen technická, ale přece i právní ochrana obchodního teritoria je snad základ. Kdekoliv jsem se pohyboval kolem obchodu, výhradnost pro danou oblast, vztahující se nejen na jiné prodejce, ale i na výrobce, je to první, co se řeší. A že si někdo vypomůže i jiným softwarem? No a? Reimport auta z USA taky není prdel :ymhug:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět