Detektory policejních radarů

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Proč by mi to nemělo hrát do karet? Jsem uživatel jako každý jiný a chci 100% ochranu. Na rozdíl od vás mám auta s pokovenými sklem, o kterých jsem zde psal a zkušenosti jsou osobní. Vy jste pokorně sklo viděl leda tak v letáku prodejce... Vždyť za 22 let praxe neposkytujete ani vlastní montáže.
Já jsem jediný? A co jste vy? Nemáte taky pocit, že jste jediný, kdo tady tvrdí, že to funguje "velice dobře "??? Nebo se snad pletu?
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Ať si každý sám rozhodně, komu bude věřit, jestli prodejci, který má s antiradary zkušenosti přes 25 let a prodal za tu dobu tisíce detektorů různých značek nebo uživateli, který kvůli z osobních důvodů zpochybňuje vše, co daný prodejce napíše, pokud ovšem není zrovna rozhádaný s jiným prodejcem a nestrefuje se v daném období do něj.

PS: 100% ochrana neexistuje, tohle by měl autor videa "Jak jsem přišel o 3 body" vědět lépe než jiní! ;)
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

25 let teoretik. Praxe je vám na míle vzdálená a vždy vám byla fuk.
Bavíme se snad od pasivním detektoru za celním sklem...a já byl změřen PolCamem...Tak si své demagogické argumenty nechte pro jedince stejného intelektu, jako jste vy ;-) Dosti hloupý pokus i na vás.
Stejně, jako argument, že já lžu a prodejce, který je na prodeji existenčně závislí, mluví pravdu a nic než pravdu :)) :))
Ale tak pojďte - kolik aut s pokoveným sklem jste měl? Kolik montáží přenosného detektoru jste tam zkoušel? Pochlubte se nějakou montáží a následnou funkčností na reálném rameru...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Nehodlám se tady pouštět do jalových polemik s někým, kdo mění názory podle toho, s kým zrovna kamarádí nebo nekamarádí, každý ať si rozhodne sám, čí příspěvky jsou relevantnější.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Použiji vaše slova: jenom blbec nemění názory ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Pavelpu27
Řidič začátečník
Příspěvky: 113
Registrován: pon 14 lis 19:49

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Pavelpu27 »

řidičBOB píše:25 let teoretik. Praxe je vám na míle vzdálená a vždy vám byla fuk.
Bavíme se snad od pasivním detektoru za celním sklem...a já byl změřen PolCamem...Tak si své demagogické argumenty nechte pro jedince stejného intelektu, jako jste vy ;-) Dosti hloupý pokus i na vás.
Stejně, jako argument, že já lžu a prodejce, který je na prodeji existenčně závislí, mluví pravdu a nic než pravdu :)) :))
Ale tak pojďte - kolik aut s pokoveným sklem jste měl? Kolik montáží přenosného detektoru jste tam zkoušel? Pochlubte se nějakou montáží a následnou funkčností na reálném rameru...
Být "změřen" PolCamem a přijít o 3 body hovoří o zkušenostech víc, než prokazatelně =))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

O jakých konkrétně? Že se bavím s někým na palubě a nevšimnu si 400 m za sebou policejní Passat??
No, to je mi tedy opravdu fatální tragédie a důkaz nezkušenosti :)) :))
Snad jsi si to video alespoň pustil...
A krom toho to nemá vůbec nic s společného s problematikou detektorů a zkušenosti s nimi, protože PolCam nelze detektorem odhalit nebo s problematikou detektorů vs. pokovené sklo ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
bds
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: stř 28 bře 06:39

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od bds »

řidičBOB píše:O jakých konkrétně? Že se bavím s někým na palubě a nevšimnu si 400 m za sebou policejní Passat??
No, to je mi tedy opravdu fatální tragédie a důkaz nezkušenosti :)) :))
Snad jsi si to video alespoň pustil...
A krom toho to nemá vůbec nic s společného s problematikou detektorů a zkušenosti s nimi, protože PolCam nelze detektorem odhalit nebo s problematikou detektorů vs. pokovené sklo ;-)
Možná tím bylo myšleno, že PolCam se dá "rozbít" ve správním řízení. Rozhodně nejsnáze ze všech měřičů, protože u PolCamu hraje člověku jednoznačně do karet i soudní judikatura.
bds
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: stř 28 bře 06:39

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od bds »

Není tu někdo se soukromou laserovou pistolí nejlépe Praha a okolí, kdo by byl ochoten otestovat Antilaser Priority, který jsem si dovezl individuálně z USA?

Výrobce tvrdí, že nefunguje jinde než v Severní Americe, já tomu nevěřím. Úspora byla tak značná, že i kdybych měl koupit u místních prodejců "místní" řídící jednotku, stále za svou sázku proti té nefunkčnosti v Evropě zaplatím jen pár stovek navíc proti tomu, kdybych to rovnou koupil celé tady.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

bds: když spáchám přestupek a chytnou mne, nemá problém se následkům postavit čelem. Za cca 20 let to byla má jediná pokuta za rychlost, navíc oprávněná. Nešlo o ŘP, tak jsem to uznal a zaplatil.
Btw: bavíme se o roce 2011 nebo 2012 ;-)
S tím rozbitímby to neklaplo. Hlídka byla hodně v poho a na záznamu mi ukázali několik měření, z toho dvě na vcelku velkou vzdálenost a celkově mi bylo zcela jasné, že moc prostoru bych ve správním neměl.
Laserovou pistoli mám, dej SZ, když budeš chtít.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět