Detektory policejních radarů

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od oxik »

Všechny fordy by to měly mít řešené dratkama
francis
Mistr volantu
Příspěvky: 531
Registrován: sob 26 bře 01:07

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od francis »

Ty to mas? Mozna proto ti nechyta gps :D Ne, sranda, tim to neni.
Mirek
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od oxik »

Jojo, mám drátky :D a ne, tím to není, protože u kolegy s totožným autem s vyhřívaným sklem chytá hned :D

Zatím je odpuzuju, ještě jsem žádné měřící pachy nepotkal :/ asi budu muset zkusit tunel :D
francis
Mistr volantu
Příspěvky: 531
Registrován: sob 26 bře 01:07

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od francis »

Bych potreboval otestovat tu citlivost s vyhrevem a bez, ale asi to bude v klidu, tipuju :D
Mirek
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Já měl na R36 dráty a na citlivost to má vliv nula.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

řidičBOB píše:Nelze. Zkoušel jsem to velmi podrobně (Kodiaq, SuperB, Passat, Arteon, Golf) a detekce je prachmizerná. Nemotejte lidem hlavy, protože vám někdo přijde rozbít hubu, když ho změří. Tvrdit, že tam je, u dražšího detektoru +- stejná detekce, jako u levnějšího ve vertikálu, do nebe volající lež!!!
Možná vám to funguje na kolejích za oknem s hodinama a se svědky, ale v reálném provozu opravdu NE!
Když je někdo levej, tak mu to možná nefunguje nebo dává schválně před detektor alobal, případně má staženou citlivost, jak s oblibou obviňuje ostatní. :ymparty:

Mě to funguje a funguje to i stovkám zákazníků ještě z dob Beltronicsu 9xx, kteří dodnes jezdí s detektorem horizontálně a ještě si to pochvalují. Umístění v Superbu/Passatu mám otestováno, signál za sklem skoro nulový, ve výřezu maximální a stejný jako na otevřeném prostranství. Jelikož hromada zákazníků jezdí s detektorem horizontálně, protože nechtějí utrácet za vertikální držák nebo se jím horizontální umístění líbí víc a stejně jsou spokojení, tak nějakého rozbití huby se absolutně nebojím, tím spíše, že proti laserovým měřičům ochranu nemají, takže stejně je pravděpodobnost změření laserem větší než příliš krátká detekce kvůli horizontální poloze.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Nemám důvod nikoho podvádět a klamat. Nikomu nic neprodávám a není to můj zdroj obživy. Takže mi laskavě nevnucujte vaše prodejní/testovací praktiky.

Ano, detektor horizontálně funguje. Detekce jsou tam slabší než v poloze vertikální, ale pořád jsou dostatečné.
Ve výřezu je alespoň nějaká detekce, i když spíš až u měřícího zařízení nebo pár metrů před ním. Srovnat jí s detekcí na volném prostranství je buď vaše zbožné přání, halucinace nebo promyšlená lež. Už jste na to sice dost starej, ale evidentně pracovní metody neměníte. Smutné.
Testoval jste leda tak prd, protože jinak by jste podobné kraviny netvrdil. Vím dobře, jak takové vaše testy probíhají - paměť mi ještě slouží. Superba s pokoveným sklem jste viděl leda tak na letáčku od Škodovky.
Opravdu mne fascinuje, kam až může zajít lež v honbě za prodejem :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Pro lháře a podrazáka je každý lhář a podrazák aneb hulvát zůstane hulvátem!

Mě nezajímají něčí teorie a domněnky nebo závěry z náhodného průjezdu kolem radaru. Já mám vlastní testovací techniku včetně Rameru, takže si citlivost detektoru za sklem a ve výřezu mohu otestovat ve stejnou dobu a za stejných podmínek, což při běžném průjezdu nelze. Kdo o tom pochybuje, chce se přesvědčit na vlastní oči a má Passata/Superba s vyhřívaným atermálním čelním sklem, může mi klidně zavolat a domluvit si praktický test na imitátoru/Rameru. B-)

PS: Opravdu někdo normální uvěří, je pro mě výhodnější prodat přenosný detektor za 10-20 tisíc než vestavěný za 30-80 tisíc? ;)
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Jak jsem vám již psal 1000x - nazývám věci pravým jménem a když je někdo lhář, tak je prostě lhář; když je zmrd, tak je prostě zmrd. Tečka. Chytrý to už pochopil, ale vás je asi zbytečné i kopnout, protože kde nic není, ani smrt nebere... Guthe-Jarkovský.
Myslím, že v minulosti jste se se "svými" produkty odkopal už dostatečně.
Vy máte asi takový Ramer, jako já jsem Donald Trump!
Každý, kdo o AR problematice něco ví, tomu je jasné, že pokud se postavíte před auto s imitátorem, je to něco jiného než v běžném provozu, kde je jak velké množství odrazů, tak stínů. Chleba se láme právě tam. Takže, když se postavíte s imitátorem před kapotu auta, protože větší dosah to stejně nemá, tak to opravdu vypovídá o hovně. Víte to vy, ale už ne zákazník, takže na vaše předvedení musí zírat s otevřenou pusou bez vědomí, že je to jeden velký fake. Trošku mi, a ne jenom špatnou češtinou, připomínáte agenta Bureše...také ojebáváte lidi za bílého dne a tváříte se jako ten nejsvatější člověk na planetě. Zase se mi z vás udělalo nevolno :-(
Výhodné to možná není. Ale víte líp než já, že není moc lidí, co jsou ochotní dát tolik peněz za vestavěný systém. Takže 10x marže z prodaných přenosek je víc než 2x marže z pevné sady. Vy dobře víte, že já mám vcelku slušnou představu, na čem jsou jaké marže, takže si klidně lžete, ale do vlastní kapsy a klidně dělejte z vašich zákazníků pitomce. Ale prosím - uvědomte si, s kým tady polemizujete ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od oxik »

Ha, dnes jsem je poprvé potkal měřit..ale zrovna v blbej moment a spěchal jsem, takže jsem se nemohl otočit a jet to zkusit po směru.. je v pořádku, že takhle při kolmém příjezdu za měřící auto (ještě k tomu stojící v mém směru za kapličkou) je to bez detekce? Obyčejné G1 bez přívlastků vertikálně u zrcátka vedle kamery..

Odpovědět