Detektory policejních radarů

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od HondaMan »

Ja vozim Genevo skříplé mezi vnitřní zrcátko a sklopenou clonu od spolujezdce a strop... drží to vcelku dobře. Dokud to nebylo ze 3 stran, tak se porad klepalo ..
2.9T RWD
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Pavelpu27 píše:A vzhledem k tomu, že opičáci s laserem většinou stejně neměří podle návodu, tak bych z toho zas takový strach neměl. Hint - měřit laserem z ruky v Čechách není přípustné, resp. PČR to ve správku neobhájí.
...
Protože certifikát obsahuje větu, že se musí měřit pouze dle návodu k použití. A návod k použití se o měření jinak, než na stativu nezmiňuje. Už jsem to jednou ve správku použil a museli mi dát za pravdu.
Tohle je i pro mě nová a překvapivá informace a moc se mi nezdá, že by to mohlo platit i o nových TC a LC4. Kde se dají dohledat ty certifikáty a aktuální návody na v ČR používané LIDARy?
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
VS*
Letec
Příspěvky: 1257
Registrován: stř 23 lis 18:03

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od VS* »

Veřejně asi nikde.... jedině přes známé u PČR
Manuály se nějakým dodatkem ve smlouvě od výrobců nesmí zveřejnit a PČR se tím oficiálně při dotazu ohání a manuál nedá...
PROTECTOR II 950Mcz ALP3: SPOLEHLIVÁ A NEKOMPROMISNÍ OCHRANA
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

VS* píše:.... jedině přes známé u PČR
Jak by řekl ynženýr: "přes nějaké pochybné známé" :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od ctrl_j »

To sem teda necekal, ze tady vrchni prodejce protimerici techniky bude zpochybnovat vlastnosti zarizeni proti kterym bojuje.
Nicmene Pavelpu27 pise veci ktere platily mozna kdysi.

TC i LC4 jsou uz ze samotne konstrukce (to drzadlo je navodne docela dost) uzpusobeny pro mereni z ruky. Tripod je pouze „optional“. Moznost rucniho mereni je jak v navodu, tak soucasti schvalovaci dokumentace.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Spíš mne zaráží, že ynženýr nemá ani základní informace o technice, proti které dělá svůj byznys. Hlavně že ví, že detektor funguje v prostoru pro telepas :D
Ale snad již i ostatní pochopili, kam sahají jeho znalosti a jakou mají hodnotu... \m/

Tohle je LC4:
Snímek obrazovky 2017-12-27 v 21.45.11.png
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

ctrl_j: Zpochybňuji tvrzení Pavelpu27, že ve správním řízení lze zpochybnit měření laserovým měřičem z ruky. Žádné zpochybňování "vlastnosti zařízení, proti kterým bojuji" ve svém příspěvku nevidím a ani proti ničemu nebojuji, maximálně nabízím technické prostředky poskytující určitou ochranu.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Pavelpu27
Řidič začátečník
Příspěvky: 113
Registrován: pon 14 lis 19:49

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Pavelpu27 »

Měl jsem v roce 2013 správko, kdy jsem byl změřen z ruky na vzdálenost 370 metrů zařízením Micro Digicam. Kromě jiného jsem v odvolání argumentoval i tím, že měření neproběhlo v souladu s návodem k použití - vzdálenost a umístění v ruce. Podpořil jsem to návodem a odvolací orgán to potvrdil.
Uživatelský avatar
VS*
Letec
Příspěvky: 1257
Registrován: stř 23 lis 18:03

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od VS* »

LTI MDC je schválené na měření na 400m....takže vzdálenost byla OK...a z ruky jestli v tom roce to nebylo OK nevím...ale v poslední verzi manuální z roku 2016 to bylo možné...
PROTECTOR II 950Mcz ALP3: SPOLEHLIVÁ A NEKOMPROMISNÍ OCHRANA
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

400m je ok, jak praví VS*. Z ruky jsem je s tím nikdy neviděl měřit - vždyť to MDC se v ruce ani nedalo udržet.
Ale kluk IMHO kecá, protože podle Certifikátu schválení, který platil do 10/2014 tato možnost vysloveně uvedená byla!
Snímek obrazovky 2017-12-29 v 20.52.40.png
#sorryjako
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět