Letní i zimní 225(př) + 255(z) 17 až 19" - které?

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Letní i zimní 225(př) + 255(z) 17 až 19" - které?

Příspěvek od jarka »

Nechápu, že se furt tak bojíte těch federalů, za ty prachy super guma. Michelin lepší, ale dvakrát lepší (dle peněz) asi nebudou...

pavproch: zkoušel jsi nějak laborovat s tlakama, nebo jsi použil stejný jako u těch pirellek? každá guma chce malinko jiný foukání, aby se zahřála. Já měl S.Drive a ty po zahřátí byly na mokru úplně napohodu...
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Letní i zimní 225(př) + 255(z) 17 až 19" - které?

Příspěvek od Vrooom »

Ja nebral semislicky, federaly jsou urcite fajn, predpokladam na suchu jeste dal nez yoko, ale taky urcite vic huci, jsou horsi na vode. Jako druha sada urcite fajn, ale na daily to asi neni.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Letní i zimní 225(př) + 255(z) 17 až 19" - které?

Příspěvek od jarka »

Počkej, já myslel že jsi zvažoval AD08R? Jinak jo to chápu, když nechceš něco hladšího.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Letní i zimní 225(př) + 255(z) 17 až 19" - které?

Příspěvek od Kavis »

ja loni jezdil 205/55 r16 yoko c drive (myslim) a na vode byly taky fest na hovno.. to i patnactky zimaky conti ts850 byly mnohem lepsi. yoka byly schopne bez jakehokoliv naznaku, ze se neco deje najednou uletet vsema 4ma. kdyz se mi to stalo poprve, tak sem byl malem o auto kratsi a trenky mely taky namale..
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Letní i zimní 225(př) + 255(z) 17 až 19" - které?

Příspěvek od Vrooom »

Myslel jsem to tak, ze jsem nebral michelin semislicky, ale obyc gumy.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16308
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Letní i zimní 225(př) + 255(z) 17 až 19" - které?

Příspěvek od pavproch »

jarka píše:pavproch: zkoušel jsi nějak laborovat s tlakama, nebo jsi použil stejný jako u těch pirellek? každá guma chce malinko jiný foukání, aby se zahřála. Já měl S.Drive a ty po zahřátí byly na mokru úplně napohodu...
přiznávám, že nezkoušel - stejný tlaky jako u všech předchozích letních kol (předek do 2,5, zadek 2,8)

v tom zahřátí to nebude, jak píšu, nezvladatelné se stávají až na hluboké vodě (kdy žádné zahříátí stejně není), na jen mokrém sou OK
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: Letní i zimní 225(př) + 255(z) 17 až 19" - které?

Příspěvek od 911T »

Vrooom píše:
pavproch píše:Taxem oslovil dvorního pneuservisáka (Strnadla) aby mi udělal nabídku na ty "nové" P-zera.... esli pudou na 3er (místo těch na vodě ošemetných Yokoham), tak pak poreferuju....
Ja ted hodne uvazoval o yoko AD08R, ale na posledni chvili jsem vymekl a vzal micheliny ... Hlavne asi pro udajne lepsi cit v rizeni /:)
Ja som naopak po velmi dobrej skusenosti s AD08 a nepresvedcivych supersportoch objednal CUP2. Maju zmes 180 ako AD08 a bocnice su rovnako krasne tuhe, tak ked prezujem poreferujem. Kazdopadne ocakavam nirvanu. Sada stala mrzkych 1000 evro, ale ked to davaju na GT4 tak to musi stat za to.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16308
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Letní i zimní 225(př) + 255(z) 17 až 19" - které?

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:Taxem oslovil dvorního pneuservisáka (Strnadla) aby mi udělal nabídku na ty "nové" P-zera.... esli pudou na 3er (místo těch na vodě ošemetných Yokoham), tak pak poreferuju....
Čerstvé info přímo z Pirelli.cz: nová P-zera (non RFT v mém rozměru) se ještě nelisujou, čili neprodávají, prý do měsíce, dvou....škoda no.... :-o

Takže zřejmě začátek letní sezony v 3er strávím v obavách o holý život na hluboké vodě, no.... :(
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
matar
Autoškolák
Příspěvky: 48
Registrován: sob 28 úno 21:02

Re: Letní i zimní 225(př) + 255(z) 17 až 19" - které?

Příspěvek od matar »

Nahodil jsem na auto BBK a musim si letni sezonu vystacit s jednou univerzalni sadou na silnice/okruh.
Jak jsou na tom Mich. Pilot Sport Cup 2 na mokru? A nebo mam ozelet zazitek na okruhu a vzit radeji neco normalniho? Zminovane PS4S? Jak funguji pri ostre jizde?
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Letní i zimní 225(př) + 255(z) 17 až 19" - které?

Příspěvek od mmira »

s PS Cup 2 se na mokru jezdit da. neni to zadna hitparada, je treba byt opatrny, ale na rozdil od puvodnich Cupu funguji. pokud to ale je prevazne silnicni auto, vzal bych PS4S. zkusenosti s nimi nemam, s predchudcem bohate. na mokru az na hranici legalni hloubky dezenu OK, pak zacou klouzat. na okruhu je to horsi, relativne brzy se zacnou prehrivat.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Odpovědět