Neska brzo ráno mě to moje "blbě" zase vyhnalo z postele, taxem gůglil a na Zpost sem našel (pravda starší, 2016) post o tom, že kdosyk (komu s enelíbilo, jak el. steering moc "pomáhá" točit volantem) zistil, že se dá vlízt do totho SW a přeprogramovat to tak, aby šlo točit volatem s větším odporem = srovnatelěně s hydraulikou.
Nedělal to někdo?
+
Nevíte o někom, kdo by to "vrtání se v sw" uměl?
e89 el. steering - přeprogramování ???
e89 el. steering - přeprogramování ???
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.
Re: e89 el. steering - přeprogramování ???
Jo da se snizit napeti, jde to pak vic ztezka, ale na feelingu to asi nic moc nezmeni. Ja to chtel X-krat zkouset, ale vzdycky se na to nejak vykaslu z lenosti.
https://www.2addicts.com/forums/showpos ... tcount=115
Tady se o tom zminuji pro 2er. Mnohem zajimavejsi to je u M aut. Tam si muzes flashnout rizeni treba z M2 CS do obyc M2. Ale nom M maji jiny rizeni takze smula. Jeste u obyc 2 er jde myslim zmenim na alpina mapu, to si nekde chvalili. Muzes tomu mozna pomoct HW upravama. Ale vsechno je to takove nejsite
... Asi nejlepsi je si rovnou koupit porsche nebo nejake stare auto ktere ma feeling.
A potrebujes nekoho kdo ma e-sys nebo jak se to jmenuje. Zadej si e-sys na YT a uvidis ze se to da vyuzit na plno veci.
https://www.2addicts.com/forums/showpos ... tcount=115
Tady se o tom zminuji pro 2er. Mnohem zajimavejsi to je u M aut. Tam si muzes flashnout rizeni treba z M2 CS do obyc M2. Ale nom M maji jiny rizeni takze smula. Jeste u obyc 2 er jde myslim zmenim na alpina mapu, to si nekde chvalili. Muzes tomu mozna pomoct HW upravama. Ale vsechno je to takove nejsite
A potrebujes nekoho kdo ma e-sys nebo jak se to jmenuje. Zadej si e-sys na YT a uvidis ze se to da vyuzit na plno veci.