Fiat Grande Punto

Prodáváte, nebo sháníte ojetý vůz, náhradní díly, nebo příslušenství? Nabídněte či poptejte jej u nás.
Odpovědět
Duffy
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 01 říj 07:02

Fiat Grande Punto

Příspěvek od Duffy »

Zdravím vás,
vybíral jsem si ojeté auto a narazil jsem na tenhle inzerát. https://www.sauto.cz/osobni/detail/fiat ... oFrom=list . Nejsem mechanik, ani nemám takové znalosti, abych to mohl zkontrolovat po technické stránce, tak jsem se na něj byl zatím jen podívat, jestli lícujou díly, nejsou někde rozdíly barev a takové ty věci, co může zjistit opravdu každý. Podle eperu tohle auto mělo být vyrobeno 5.2.2008 a v techničáku, co mi byl ukázaný (italský, takže asi originál), je první datum uvedeno 7.3.2008 a na sklech jsem našel 3 různé data výroby. Zadní dveře včetně 5. mají na skle ......8, přední dveře, čelní sklo a jedno z těch sklíček před zrcátky mají .7, a na druhé straně ..7. Co si o tom myslíte? Kdyby to bylo na jednom okně, nebo na jedné straně, tak bych si byl jistý, že je to bourané byly vyměněné. Nicméně u tohohle to vypadá, že bylo svařeno ze dvou aut, nebo si myslíte, že je to OK a při výrobě se použilo sklo z různých období? Předem díky za každou odpověď!
Odpovědět