K. Honda S2000

Prodáváte, nebo sháníte ojetý vůz, náhradní díly, nebo příslušenství? Nabídněte či poptejte jej u nás.
MadJoe
Řidič začátečník
Příspěvky: 132
Registrován: úte 13 led 09:43

K. Honda S2000

Příspěvek od MadJoe »

Ahoj,
Sháním Hondu S2000.
Díky za jakékoliv nabídky, možnosti výběru na internetu jsou dosti bídné.
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: K. Honda S2000

Příspěvek od _sulcik_ »

Tak to hodně štěstí, Hondy S2000 už pár let sleduju a 4 kousky co jsou na prodej v cz/sk je dost velký číslo. Byly taky časy, kdy nebyla na prodej ani jedna. Pokud nechceš několik let čekat, než se objeví nějaká dle tvého gusta, tak budeš muset zamířit do zahraničí. Těch aut v ČR není zase až tolik a navíc je to auto, který se prostě neprodává. :D
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
MadJoe
Řidič začátečník
Příspěvky: 132
Registrován: úte 13 led 09:43

Re: K. Honda S2000

Příspěvek od MadJoe »

Kdybych měl řešit koupi jen na území ČR, tak se jdu oběsit... :-D
Mám prolezlé snad všechny inzerce v rámci DE apod, ale celkově na prodej takřka nic a když, tak extrémní šroty, nebo voňavka za cenu novoty... :-D
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27037
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: K. Honda S2000

Příspěvek od řidičBOB »

To je prostě realita s S2000.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: K. Honda S2000

Příspěvek od ctrl_j »

Link na jednu jsem daval ve vlakne S vetrem ve vlasech…
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
MadJoe
Řidič začátečník
Příspěvky: 132
Registrován: úte 13 led 09:43

Re: K. Honda S2000

Příspěvek od MadJoe »

Jo, díval jsem se, jenže 850t je dle mého názoru už prostě za S2000 moc, když pominu fakt, že za 900t se prodávaly poslední skladovky :-/
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: K. Honda S2000

Příspěvek od ctrl_j »

Takhle se u dobreho auta ktere nema adekvatniho nastupce s poptavkou prevysujici nabidku bohuzel uvazovat neda.
Jedina sance je koukat na nabidku v U.S. kam smerovala nadpolovicni vetsina celkove produkce.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
mikys2000
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: stř 01 čer 13:45

Re: K. Honda S2000

Příspěvek od mikys2000 »

Som hrdým vlastníkom S2000 už 7 rokov a auto nepredám nikdy... :) Ale vážne: S2000 z USA nie je to pravé orechové - väčšinou sa jedná o model AP2 - motor vŕtaný na 2,2l, otáčky o cca 1000 RPM menej, trošku vyšší krútiaci moment a možno aj ESP. Táto modifikácia zabíja dušu auta - radenie v 9400 RPM je niečo úžasné... Ja by som sa osobne zameral na európske ročníky od 2006 - novší model má xenony, krajší interiér a mierne modifikovaný podvozok. Ja som hľadal cca rok a našiel som auto s papiermi v SR, potom to už išlo veľmi rýchlo. Takže moja rada - trpezlivosť, trpezlivosť a tak ďalej... Inak skvelá voľba, prajem veľa šťastia :)
MadJoe
Řidič začátečník
Příspěvky: 132
Registrován: úte 13 led 09:43

Re: K. Honda S2000

Příspěvek od MadJoe »

mikys2000> S tím souhlasím, jedná se mi hlavně o model 06+ po FL, ale EU verzi, tzn F20C motor. F22C mi již nejsou tak "sympatické", byl to výmysl pro US trh, žádnou přidanou hodnotu v tom motoru nevidím.
No, budu čekat, uvidíme, ani nic jiného nezbývá, pokud bych nechtěl utratit 850tis (které stejně nemám) za S2000 od Rosbergovo bývalky... :-D
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: K. Honda S2000

Příspěvek od Stepan »

Majitel toho S2K Ultimate edition psával kdysi na dfens a působil sice jako arogantní trouba, ale s láskou k autům. Rozhodně to auto po něm bude dobrá koupě ;)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět