Nejlevnější, nové náhradní díly

Prodáváte, nebo sháníte ojetý vůz, náhradní díly, nebo příslušenství? Nabídněte či poptejte jej u nás.
Odpovědět
honza7
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 14 říj 18:59

Nejlevnější, nové náhradní díly

Příspěvek od honza7 »

Čau chlapy, chtěl bych vám jen nabídnout, mám možnost brát náhradní díly na auta za opravdu nizké ceny. Můžu také obstarat téměř jakýkoli díl, na jakékoli auto ( samozřejmě se nějaká výjímka najde :) ). Vidím za jaké ceny prodávají některé e-shopy a řeknu vám že mají obrovské přirážky a při velkém obratu možná i větší slevy než já. A lidé to kupují kvůli hezky zpracované stránce a reklamě na internetu. Já se nedivím, ale vím že to jde mnohem lépe. Pokud kupujete dražší díly (spojky atd.. ) můžete ušetřit i tisíce korun.
Náhradní díly beru od firmy která se zabívá výhradně evropskýmy značkami. Všechno je originálně zabalené, nové. Takže se nemusíte bát že bych vám poslal nějaký šmejt. Dělám to hlavně proto, že mi auta baví. Rád s nimi pracuju, takže přirážku mám skoro směšnou. Když budete chtít můžete zavolat na číslo 721 265 348. Když nebudete vědet přesně jaký typ dílu chcete, nevadí ( v praci to mám v jednom kuse :) ). Stačí mi říct jaké máte auto ( značka,typ, výkon, rok výroby ) já se vám mrknu jaký díl tam sedí. Většinou je tam hodně alternativ, takže se domluvíme dle ceny a značky která vám vyhovuje. Pokud si nic nevyberete, nic se neděje. Většina dílů je přímo na skladě, takže je máte do 2-3 dnů doma.
Už objednávám známým a kamarádům a chvalí si že mají takovou možnost a nemusí se nechat pardon, ale ojebávat v servisech.
Naposledy upravil(a) honza7 dne čtv 15 říj 17:57, celkem upraveno 1 x.
francis
Mistr volantu
Příspěvky: 531
Registrován: sob 26 bře 01:07

Re: Nejlevnější, nové náhradní díly

Příspěvek od francis »

Kolego, at jdou ksefty, muzem zkusit porovnat ceny :)
Delam to stejne uz par let. Mam kamarada se servisem + obchodem, takze kdyby chtel nekdo treba jen nastrelit ceny, klidne napiste SZ. Mne staci vinko a co byste radi. Taky zatim sama chvala
Mirek
Odpovědět