Volvo C70 2.5T LPG 142kW

Prodáváte, nebo sháníte ojetý vůz, náhradní díly, nebo příslušenství? Nabídněte či poptejte jej u nás.
Odpovědět
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Volvo C70 2.5T LPG 142kW

Příspěvek od _sulcik_ »

Zdravím, nabízím svoje Volvo C70, r.v.2000, 251xxx(poctivé, dohledatené, nechával jsem projet přes Cebii), servisní knížka (ale neúplná).
2,5T 142kW, manuál, aut. klima(funkční),vyhřev sedaček, tempomat, TRACS, v bílé kůži, origo rádio sc-816, prostě taková typická C70ka.
LPG je Magic, platnost bomby do 2020, na podzim revize a servis.
Stojí to na Propusech, které mají běžné oděrky, jeden je trochu víc zkorodovaný, ale přidám 5tý, obutý jsou letní Dunlopky, mám k tomu i zimáky, dva jsou zánovní, ale dva už jsou na nic. Z dalších věcí navíc: XC grill, funkční samostmívací zrcátko a rozšiřovací podložky.
Závady: nefunkční ruční brzda, ŘJ ABS (klasika 70tek hraje to všemi barvami), kvůli plynu se rozsvědcí OBD (běžná věc u těchto aut, LPG funguje jak má), oloupaný lak na levé straně (blatník a dveře), nějaké ty typické oděrky a podobná kosmetika.
V poslední době dělány svíčky, olejový snímač, destičky vzadu, hlavní spojkový válec + samozřejmě běžná údžba. Od předchozího majitele kontrola airbagů.
Fotky interiéru v odkazu.
http://sulcik94.rajce.idnes.cz/Volvo_C70/
telefon: 730 194 941 (v práci telefony beru, ale občas mi to dýl trvá)
email: sulc-p@seznam.cz
Cena 54000,-
Dohoda na ceně možná!
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
Odpovědět