Auto s Německou technickou

Prodáváte, nebo sháníte ojetý vůz, náhradní díly, nebo příslušenství? Nabídněte či poptejte jej u nás.
13abc13
Spolujezdec
Příspěvky: 6
Registrován: úte 03 bře 15:25

Auto s Německou technickou

Příspěvek od 13abc13 »

Dobrý den, chtěl bych si koupit auto z bazaru které má německou technickou a nevím jestli je možné ho převezt. Jelikož to mám 190km nechce se mi jezdit na dvakrát (bazar novou technickou zařídí ale musel bych dojet složit zalohu a poté znova absolvovat cestu pro auto).Další možnost je převoz na platu což by bylo finančně naročné.
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2043
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Auto s Německou technickou

Příspěvek od GeneHawkins »

13abc13 píše:Dobrý den, chtěl bych si koupit auto z bazaru které má německou technickou a nevím jestli je možné ho převezt. Jelikož to mám 190km nechce se mi jezdit na dvakrát (bazar novou technickou zařídí ale musel bych dojet složit zalohu a poté znova absolvovat cestu pro auto).Další možnost je převoz na platu což by bylo finančně naročné.
To jsem zvědavej, jestli někdo otázku pochopí.
13abc13
Spolujezdec
Příspěvky: 6
Registrován: úte 03 bře 15:25

Re: Auto s Německou technickou

Příspěvek od 13abc13 »

Když si auto koupím a pojedu sním domu a zastaví mě policajti, tak jeslti budu mít problémi kvuli něměcke technické nebo jesti na převoz stačí.
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2043
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Auto s Německou technickou

Příspěvek od GeneHawkins »

Jako ptáš se, jestli budeš mít problém, protože má vozidlo platnou technickou, jo?
13abc13
Spolujezdec
Příspěvky: 6
Registrován: úte 03 bře 15:25

Re: Auto s Německou technickou

Příspěvek od 13abc13 »

má platnou technickou ale německou a ne českou
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26979
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto s Německou technickou

Příspěvek od řidičBOB »

německé auto v Německu, bude asi těžko mít českou technickou :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
13abc13
Spolujezdec
Příspěvky: 6
Registrován: úte 03 bře 15:25

Re: Auto s Německou technickou

Příspěvek od 13abc13 »

auto je v autobazaru v chebu jediné co potřebuji vědět je to jestli s německou technickou snim můžu po čechách jet z bodu A do bodu B
Uživatelský avatar
delphin
Pan Řidič
Příspěvky: 215
Registrován: pon 04 črc 23:01

Re: Auto s Německou technickou

Příspěvek od delphin »

Jaké má to auto registrační značky a pojištění? Pokud německé, tak je německá STK ok, jinak bez značek na silnici stejný nemůže.
Nejdřív Pionýr, pak Favorit, Fabia, Focus, Superb, Kodiaq a teď Octavia se Superbem. Ale Pionýr mi pořád zůstal...
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2043
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Auto s Německou technickou

Příspěvek od GeneHawkins »

To je prča.
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Auto s Německou technickou

Příspěvek od retron »

německý žlutý převozky jsou na pet dní, červený max na měsíc obojí vč. zelené karty, do té doby s tím lze teoreticky jezdit po ose ikdyž dle nějakého stupidního výkladu teď u nás (v EU ano) žluté neuznávají, dovozová technická je tak jako tak předstupeň získání velkého TP a tedy RZ. takže buď je to ještě na převozkách, anebo to dovezli na plaťáku tzn. bez značek anebo uz je to na českých RZ s prošlou technickou (což je dost divný, když je minimálně na 2 roky). to jestli to má platnou něměckou technickou je uplne irelevantní.
Odpovědět