Ojete sportaky - zajimave nabidky

Prodáváte, nebo sháníte ojetý vůz, náhradní díly, nebo příslušenství? Nabídněte či poptejte jej u nás.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od pjanda »

Vyjimecne pridam jedno nemecke auto, protoze tohoto se vidi v cele Evrope uz jen jednotky.

Ma oblibena Z3M Coupe v opravdu libovem originalnim stavu s pouhymi 26 400 km. Jde o kousek z roku 1998, tedy jeste pred faceliftem, ktery pridal mj. zbytecnou elektroniku, tohle je jeste krasne ciste auto bez ESP apod. veci. Cena 31 500 Eur je bohuzel obvykla...

Podobne jako Beaumont nad Ghibli, i ja jsem uz byl parkrat odhodlan Z3MC koupit, lituji dnes, ze jsem to neudelal v dobe, kdy se podobne kousky daly koupit citelne levneji.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Na Z3MC se velmi dobre pozna stav diky kozenym sedackam, ktere jsou dost hajsave. Auto s kuzi v tomto stavu nemuze mit vice jak 40 tkm. No a pro tech sest klapek na lanku bych zabijel ;)

Vice viz http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
Deli
Letec
Příspěvky: 3118
Registrován: stř 16 úno 15:41

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od Deli »

tak ta vypadá opravu parádně :x
"Každý tančíme podle vlastní melodie." Charles Emerson Winchester III :)
Fordem tam, vlakem zpátky! ;;)
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od Smrťák »

A jak dobře se tam mění žárovka? x_x
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Uživatelský avatar
vasco
Letec
Příspěvky: 1682
Registrován: čtv 17 úno 11:38

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od vasco »

To nemá automat? :ympray:
Uživatelský avatar
merlin
Porsche Expert
Příspěvky: 1127
Registrován: stř 16 úno 17:05
Bydliště: Bratislava

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od merlin »

Hlavne to ma 12l oleja a jediny vhodny pre vzduchom chladeny motor je Mobil 1 0W-40. Ten motor je v podstate chladeny olejom a ten je ochladzovany v chladici vzduchom od ventilatora.
Spaste svet od ľudí ktorý ho chcú spasiť
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od Smrťák »

A proč né 10W 60? :-?
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Uživatelský avatar
merlin
Porsche Expert
Příspěvky: 1127
Registrován: stř 16 úno 17:05
Bydliště: Bratislava

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od merlin »

Smrťák píše:A proč né 10W 60? :-?
ten olej je za studena husty a tak ma velky tlak, casom zacnu tiect hadice a casto aj chladic oleja.
Spaste svet od ľudí ktorý ho chcú spasiť
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od goes »

merlin píše:
Smrťák píše:A proč né 10W 60? :-?
ten olej je za studena husty a tak ma velky tlak, casom zacnu tiect hadice a casto aj chladic oleja.
ten 0W40 doporucujes pro jake auto, to porsche? ono to zase neni nic pro ty, co radi drti a jezdi dost akcne, ta sedesatka je zase vhodnejsi do leta a okruh.,..
Uživatelský avatar
beaumont
Letec
Příspěvky: 1285
Registrován: stř 16 úno 12:55

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od beaumont »

Jen na okraj, pokud si to dobře vybavuju, tak Jaguar XJS V12 měl taky přes 20 litrů chladící kapaliny a kolem 12 litrů oleje... :ymapplause: (a pro vasca: třístupňový automat).

Ta Z3M je krásná, ale zrovna u tohoto auta bych ESP docela uvítal.

Lehce off-topic: Slyšel jsem hisorku, že do Renocaru v Brně kdysi přišel pán, rozhlédl se, zalíbil se mu Z3 roadster a tak ho hned objednal, ovšem ve verzi M. A pak z něj vylezlo, že je to dárek za maturitu a za čerstvý řidičák (!) pro jeho osmnáctiletou dceru... ~x( Ovšem nevím, jestli jen to pravda...
Italská auta jsou nespolehlivá, KSČM je demokratická strana, člověk způsobuje globální oteplování a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od goes »

beaumont píše:
Lehce off-topic: Slyšel jsem hisorku, že do Renocaru v Brně kdysi přišel pán, rozhlédl se, zalíbil se mu Z3 roadster a tak ho hned objednal, ovšem ve verzi M. A pak z něj vylezlo, že je to dárek za maturitu a za čerstvý řidičák (!) pro jeho osmnáctiletou dceru... ~x( Ovšem nevím, jestli jen to pravda...
toto je pravda a mam to potvrzene. Jen se to nestalo v Brne, ale v Ostrave, neslo o pana, ale pani, nebyl to Renocar, ale Lidl, neslo o Z3, ale o zlevnene vino z letaku a nebylo to za maturitu, ale na pohreb manzela.
Odpovědět