Ojete sportaky - zajimave nabidky

Prodáváte, nebo sháníte ojetý vůz, náhradní díly, nebo příslušenství? Nabídněte či poptejte jej u nás.
Odpovědět
zandome
Autoškolák
Příspěvky: 48
Registrován: sob 31 pro 17:13

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od zandome »

ak by si ho zobral, tak tie zimaky by som kupil - ak to nie su runflaty. Inak osobne by som pri takomto aute nesiel do kombinacie, biela/amerika/drevo - Z4 coupe ma byt auto pre radost, na ktore sa pozries z okna len preto, ze je pekne, do ktoreho sa budes tesit. Nie auto, kde si povies, hmm, tak ako interier je hnus, ale bol za dobre peniaze. Tiez rataj s tym, ze budes mat problem zbavit sa toho. Skor by som si nejake nasiel, co mi vyhovuje a stlacil cenu - Z4 coupe nie je auto co sa predava ako teple rozky, takze tam priestor na zjednavanie urcite je.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2559
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od Vrooom »

Ono to neni tak strasne. Kdyz jsem s tim jel tak jsem na drevo vazne nemyslel (to mi vadi asi nejvic), ta bila se da prezit.
A jo gumy jsou NonRFT.
Mne by nevadilo si ho nechat klidne uz naporad :-), i kdyz pokud by se sypalo nebo moc lezlo do penez tak bych ho prodal.

Nicmene mi poslal nastrel smlouvy ve ktere ma rozhodci dolozku coz mu nepodepisu, takze z toho nic nebude ...

Jeste je divna vec, ze auto ma xenony (origo z vyroby dle VIN), ale zadne ostrikovace. (ty uz nemelo pri dovozu do SVK dle kontroly originality). Takze asi bylo jeste pred dovozem tukle na predek?
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16398
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od pavproch »

dyž sem vybíral m4Zlika (už při výběru sem věděl, že to bude "nafurt"), taxem nechtěl (a neudělal) kompromisy v zásadních věcech:

- typ (roadster e89)
- motor a převodovka (30i+6MT)
- barva (černá metla)
- barva interiéru (chtěl sem černou nebo šedou, je to černá)
- nájezd do 50tis (povedlo, bylo tam jen 35.008 km)

Ostatní věci mi byly fuk, bo:
- ext. i int. m-paket sa dá dodělat (už se stalo)
- obložení interiéru sa dá vyměnit (chystám sa na to)
- LSD z výroby nebylo, taxem věděl, že ho budu stejně dodělávat

A dodatek: jak tě jednou napadne sa v tym začít hrabať, tak už nepřestaneš (brzdy, kratší diff, podvozek, sedadla, sání, výfuk, čip....) Vlastní zkušenost...
Naposledy upravil(a) pavproch dne čtv 16 črc 17:22, celkem upraveno 1 x.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2559
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od Vrooom »

To u mne nehrozi :-)

Je to pekac za cenu fobie, rozhodne bych nemel rozpocet na upravy za statisice.
Vrooom píše: Nicmene mi poslal nastrel smlouvy ve ktere ma rozhodci dolozku coz mu nepodepisu, takze z toho nic nebude ...
Aaa tak uz vim odkdu vitr vane :-)
http://kza.sk/
4/ Zmluvné strany sa dohodli, že všetky spory medzi nimi vzniknuté z tohto zmluvného vzťahu (vrátane
platnosti, výkladu alebo zrušenia) sa budú prejednávať a rozhodovať bez prítomnosti zmluvných strán
(písomne a zrýchlenou formou) v rozhodcovskom konaní pred Rozhodcovským súdom Bratislava, sídlo:
Žilinská 14, 811 05 Bratislava (http://www.rsba.sk), podľa pravidiel vymedzených štatútom a rokovacím
poriadkom tohto súdu. Zmluvné strany sa podriadia rozhodcovskému konaniu a rozhodcovskému
rozhodnutiu. Spor je oprávnený rozhodnúť jediný rozhodca.
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od goes »

Predpokladam, ze ty jsi spotrebitel a prodava to firma z SK. V tom pripade by se uplatnila EU direktiva, ze rozhodne pravo je pravo zeme spotrebitele, resp. muze se pouzit pravo zeme prodejce, ale spotrebitel musi mit minimalne takova prava jako by mel v CR. A v CZ jsou tyto rozhodci dolozky u spotrebitelskych smluv v podstate neplatne.

Ale sud se pak o sva prava :)
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2559
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od Vrooom »

goes píše: Ale sud se pak o sva prava :)
No prave ...
Nakonec z nej vylezlo, ze stahl prvni smlouvu co nasel na internetu.

Pavproch, zandome hodte mi SZ kolik si predstavujete za ty gumy. Abych vedel jestli se mi pripadne vyplati, nebo by byla lepsi sleva :-) Pry za nove dal 800E ...
Nebo bych je vymenil za komplet zimni r17 225/45 kola :-)
retron
Letec
Příspěvky: 1385
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od retron »

hele jety gumy maj hodnotu nulovou, resp. tak max 6tis., ja koupil nový Pilot Alpin 245/40 R18 za 12, takze pokud na nich neplanujes jezdit ber radsi slevu. ta spara mezi maskou a kapotou mi prijde vetsi a naopak u predniho prahu a dveri mensi
eMJe
Pan Řidič
Příspěvky: 316
Registrován: ned 13 lis 10:30

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od eMJe »

Vrooom píše:Jeste je divna vec, ze auto ma xenony (origo z vyroby dle VIN), ale zadne ostrikovace. (ty uz nemelo pri dovozu do SVK dle kontroly originality). Takze asi bylo jeste pred dovozem tukle na predek?
V USA nepotrebujes mat s xenonmi aj ostrekovace ako u nas...

Ked ti ide o auto v prvom rade na zabavu, tak by som nan kaslal. Chyba tomu m-paket, cize interier je taky, aky je a podvozok tiez bez m paketu a este aj americka specifikacia, kludne sa moze stat ze sa bude spravat uplne inak ako ceske/europske auto.

Co takto 130i s kompletnym m-paketom v lepsej/rovnakej cene?
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2559
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od Vrooom »

retron píše: hele jety gumy maj hodnotu nulovou, resp. tak max 6tis., ja koupil nový Pilot Alpin 245/40 R18 za 12, takze pokud na nich neplanujes jezdit ber radsi slevu. ta spara mezi maskou a kapotou mi prijde vetsi a naopak u predniho prahu a dveri mensi
Diky, 6k je min nez pripadna sleva. Zda se mi ze tu vetsi mezeru maji vsechny.
eMJe píše:
Vrooom píše:Jeste je divna vec, ze auto ma xenony (origo z vyroby dle VIN), ale zadne ostrikovace. (ty uz nemelo pri dovozu do SVK dle kontroly originality). Takze asi bylo jeste pred dovozem tukle na predek?
V USA nepotrebujes mat s xenonmi aj ostrekovace ako u nas...

Ked ti ide o auto v prvom rade na zabavu, tak by som nan kaslal. Chyba tomu m-paket, cize interier je taky, aky je a podvozok tiez bez m paketu a este aj americka specifikacia, kludne sa moze stat ze sa bude spravat uplne inak ako ceske/europske auto.

Co takto 130i s kompletnym m-paketom v lepsej/rovnakej cene?

Diky za info
Dle vin to ma tohle
704 M SPORT SUSPENSION
Co to presne znamena nevim. Jiny tlumice nebo jine pruziny?
Hodne lidi nasazuje eibach pro kit pruziny. Coz je docela levna vec za 130E ...
Volant mi nevadi, nicmene sedadla jsou marna, nabidka oem m-sport nulova, nebo jsou hoodne draha.
eMJe
Pan Řidič
Příspěvky: 316
Registrován: ned 13 lis 10:30

Re: Ojete sportaky - zajimave nabidky

Příspěvek od eMJe »

M sport suspension je m-paketovy podvozok. Tie sedadla by ma najviac asi stvali, ale da sa to vyriesit napr. Recarami.
Odpovědět