WAZE

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
GinBook
Autoškolák
Příspěvky: 46
Registrován: ned 17 srp 11:57

Re: WAZE

Příspěvek od GinBook »

Nejseš ani první ani poslední. A buď si jistý, že o to křičme už roky aby tam bylo třeba 10-15s automatická volba znovu odeslání.
Jenže u nás to není problém Waze, ale problém pokrytí území daty od operátorů.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27056
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: WAZE

Příspěvek od řidičBOB »

Heh...tak koukám, že jsem za měsíc proinzeroval 11.83USD \m/ \m/
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: WAZE

Příspěvek od Snowman000 »

GinBook píše:Kdyz prekracujes rychlost, upozornuje hlasove. Jinak jen tise zobrazi.
Inak aj toto by stalo za upravu...chapem trosku tu logiku za tym, ale obcas sa stane ze spomalim na predpisovu rychlost a neskor zrychlim a tato dolezita info mi nie je nahlasena...a na display kukam len vynimocne :-??
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: WAZE

Příspěvek od driver »

x2005 píše:Šlo by nějak lépe ošetřit chybu "Odeslání hlášení selhalo, zkuste to později"? Už z logiky Waze je jasné, že když hlásím například nehodu na dálnici v protisměru, těžko se tam vrátím, abych to znova nahlásil na Waze. Přitom už ve Waze existuje možnost odložit rozepsané hlášení, tak tam může spadnou toto neodeslané. Nebo klasika "Abort, Retry, Fail" (mladší asi neznají) = tj. nabídnout opakování odeslání hlášení. Přijde mi to natolik primitivní, že se divím, jestli jsem první, komu to vadí.

Přesně tak.
Všude není pokrytí a tak by se hlášení odeslalo později až bude signál, ovšem s pozicí a časem původního nevydařeného hlášení.
Už se mi párkát stalo, že jsem jel kolem nehody, byla tam nebezpečná situace, říkám si, proč to nikdo nenahlásil, když to zde je už delší dobu evidentně, nikoliv čerstvá událost, a potom když to hlášení odesílám, chápu proč. Není pokrytí.

Jednoduše by to mělo fungovat jako emaily v mobilu. Odešlou se až když je signál samy.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: WAZE

Příspěvek od mmira »

proc se u waze zarazi ukazatel aktualni rychlosti na 235?
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2048
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: WAZE

Příspěvek od GeneHawkins »

=))
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: WAZE

Příspěvek od oxik »

Tak to jsem zvědavý :)
GinBook
Autoškolák
Příspěvky: 46
Registrován: ned 17 srp 11:57

Re: WAZE

Příspěvek od GinBook »

Hrome ty jses rychlej. ;-)
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: WAZE

Příspěvek od mmira »

no ne, me by zajimalo, jestli je tam nejaky technicky duvod nebo je to jen nejaka podivna priposranost autoru.

mozna uz se nekdo ptal, ale co takto zobrazeni mistne platneho rychlostniho limitu? kdo ma furt sledovat ty znacky a pamatovat si, kolik vlastne ma jet.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
GinBook
Autoškolák
Příspěvky: 46
Registrován: ned 17 srp 11:57

Re: WAZE

Příspěvek od GinBook »

A my nechapeme co myslis prvnim odstavcem. Kdyz uz mas potrebu nekoho urazet, aspon by to chtelo vypustit k tomu informaci na co se ptas.

(admin: nevim jak mic se trpi takove chovani na foru, ale ja jinde jako moderator podobne veci minimalne koriguji)


Ohledne druheho odstavce: ikdyby nakrasne Waze zobrazovalo maximalni rychlos, ty jses porad zodpovedna osoba za volantem. Ano budoucnost teto funkce je blizka.
Odpovědět