WAZE

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5597
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: WAZE

Příspěvek od Snowman000 »

NIEEEEEEEEEEEEE!!!! :((
(ospravedlnujem sa vsetkym za zaseknuty Caps Lock ;;) )

Tak pokial nevyjde nejaky update (co asi urcite nie), kde by boli nove adresy tak som s mojim BB (a tez symbiani) nahraty... :-\
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
GinBook
Autoškolák
Příspěvky: 46
Registrován: ned 17 srp 11:57

Re: WAZE

Příspěvek od GinBook »

I Android je podporovany s aktualicemi od v4.0

Pokud si vyhodnotili, ze jezdi s Waze v2.0 par jedincu, tak to krouhly no.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5597
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: WAZE

Příspěvek od Snowman000 »

Tak trochu to chapem, ale zaroven ma to mrzi...nastastie mam spraveny uz spominany "workaround" tak ma to az tak neboli b-(

Kazdopadne jednu pochvalu na waze a jeho uzivatelov a trasoplanovacov v Prahe. Nie len ze asi kazdy radar bol nahlaseny :-bd , no myslel som si ze nejaku tu skratku v Prahe a sposob ako sa dostat z jednej strany na druhu za svoj zivot uz poznam, nebol som v nej prvykrat, ale aby som to v piatok o 5 (iked cez prazdniny) urobil za tak kratko, bez cakania a rychlo...diky ^:)^
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: WAZE

Příspěvek od oxik »

Taky musim pochválit Waze, slepě jsem věřil v praze sygicu (převážně kvuli příjemnějšímu hlasu oproti waze) a ten dement mě normálně vedl přímo skrz Blanku :)) Sygic optimista :)

Jen bych ve wazu prostě uvítal možnost nastavení vzdálenosti upozornění od nebezpečí, chápu, že záleží, kde to lidi nahlásí, ale radši budu informovaný kilometr dopředu než vletět za zatáčkou do laseru :D
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5597
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: WAZE

Příspěvek od Snowman000 »

Za to upozornovanie podla rychlosti bych sa tiez prihovaral, hlavne ak mam pustene navigovanie, waze o tom musi vediet dlho dopredu...

V US maju aj ine hlasy nahovorene pre waze ;)
https://www.waze.com/forum/viewtopic.php?f=3&t=147574

Predpokladam ze CZ abo SK iny hlas nebude =((
Naposledy upravil(a) Snowman000 dne pát 04 zář 12:30, celkem upraveno 1 x.
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: WAZE

Příspěvek od mmira »

ma zkusenost s waze v hustem prazskem provozu bohuzel tak pozitivni neni. z Butovic me na opacny konec Prahy vedla pres Radlickou, ktera byla zasekana az k waltrovce.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: WAZE

Příspěvek od EL_XEL »

mmira píše:ma zkusenost s waze v hustem prazskem provozu bohuzel tak pozitivni neni. z Butovic me na opacny konec Prahy vedla pres Radlickou, ktera byla zasekana az k waltrovce.
Tak buď ještě neměl data a nebo vyhodnotil, že to bude i tak nejrychlejší (nevím, co je opačný konec Prahy v tomto případě - nějaké Štěrboholy?). Co si tak pamatuju svoje ježdění po Praze (už je to pár let zpátky, teď se jí vyhýbám, když můžu), tak k Radlické není zrovna moc alternativ - možná zadem po Plzeňské nebo dneska teoreticky i okruh nebo se nějak promotat kolem "K Barandovu" a po Jižní spojce.

Jednou jsem takhle stál na Radlické dolů, tak jsem ještě s Columbusem v O2 dal zácpu a provedlo mě to nějakejma zahrádkama nebo co to tam bylo, vč. zákazu vjezdu :-D
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: WAZE

Příspěvek od mmira »

v podstate na vyjezd na HK, nevim presne, jak se to tam jmenuje. vyjet na okruh a pak treba i jen na barandak by mi netrvalo tu hodinu, co mi vzalo poskakovani po Radlicke
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5597
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: WAZE

Příspěvek od Snowman000 »

Tak mne dokonca v polke navigovania oznamil, ze nasiel trasu ktorou mi skrati cestu o 2 minuty a potiahol ma skrz nejake sidlisko :D
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27066
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: WAZE

Příspěvek od řidičBOB »

Chtělo by to asi nějakou optimalizaci na iPhone6S, bo vůbec nechytá GPS signál. Ostatní aplikace úplně na pohodu...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět