Pokuta za špatná parkování

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Bidlo
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: stř 10 čer 17:45

Pokuta za špatná parkování

Příspěvek od Bidlo »

Zdravím,

našel jsem včera za sklem dáreček od místní městké policie a absolutně nechápu čím jsem se vlastně provinil. Tak mě napadlo, že se zeptám zkušenějsích než se vydám přestupek řešit. Parkovací místo bývá stále obsazené, na dveřích školy ani okolo místa se nic o zákazu nepíše (není zde ani značka) a auto provoz nijak neblokuje. Pro ilustrace ještě přikládám foto (na prvním obrázku stojím první v řadě, není to moc vidět), jedná se o červenou Octavii samozřejmě. Netušite v čem teda policie vidí problém? Díky za rady a odpovědi

ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Naposledy upravil(a) Bidlo dne stř 19 zář 15:34, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3205
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Pokuta za špatná parkování

Příspěvek od mattonecz »

a co ti napsali jako duvod? treba si tam nenechal dostatek prostoru pro projizdeni aut
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Bidlo
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: stř 10 čer 17:45

Re: Pokuta za špatná parkování

Příspěvek od Bidlo »

Uz jsem to editoval prispevek, nevsiml jsem si, ze je tam jeden obrazek dvakrat :)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokuta za špatná parkování

Příspěvek od řidičBOB »

Podle mne tam není dostatek místa... Je to jednosměrná ulice?
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Pokuta za špatná parkování

Příspěvek od ctrl_j »

I kdyby to jednosmerka byla, jakoze asi ano, kdyz tam vlevo vidim vodorovne znaceni mista pro sikme stani, tak by odsud pak ten dany jedinec neodjel. I ten Swift tam stoji ilegal.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Bidlo
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: stř 10 čer 17:45

Re: Pokuta za špatná parkování

Příspěvek od Bidlo »

Aha, takze je to nejspis sikmym stanim? Tak to asi chapu, na druhe strane se i pres zaparkovana auta podelne vzdycky vyjet da...
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Pokuta za špatná parkování

Příspěvek od ctrl_j »

Pokud tim „na druhe strane“ myslis dale ve smeru jizdy, tak i z te spatne fotodokumentace ktera nezachycuje dostatecne predevsim pohled na celou komunikaci a veskere dopravni znaceni, lze rozeznat ze blok domu tam ustupuje ve prospech komunikace a tvori misto pro zaliv s podelnym stanim. Nicmene i to je mozna jen teoreticky, protoze tam dostatecny prujezd pravdepodobne zachranuje jen to, ze se stoji castecne na chodniku. A zde se znovu vracim k replice se spatnou fotodokumentaci a pritom by stacilo tak malo - fotit na sirku.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Pokuta za špatná parkování

Příspěvek od EL_XEL »

Bidlo píše:Zdravím,

našel jsem včera za sklem dáreček od místní městké policie a absolutně nechápu čím jsem se vlastně provinil. Tak mě napadlo, že se zeptám zkušenějsích než se vydám přestupek řešit. Parkovací místo bývá stále obsazené, na dveřích školy ani okolo místa se nic o zákazu nepíše (není zde ani značka) a auto provoz nijak neblokuje. Pro ilustrace ještě přikládám foto (na prvním obrázku stojím první v řadě, není to moc vidět), jedná se o červenou Octavii samozřejmě. Netušite v čem teda policie vidí problém? Díky za rady a odpovědi

ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
LOL to je u mě za barákem. Tam nemáš co dělat, nenecháváš tam 3 metry místa na projetí. Kvůli takovejm, jako jsi ty, tam musí couvat popeláři a kolikrát tam nejde projet ani s osobákem (protože do těch legálních parkovacích míst zaparkuje něco delšího, třeba dodávka). Že má někdo línou prdel zaparkovat někde kousek dál a pak dojít, tak se halt nesmí divit, že pak musí na MP platit pokuty.
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Pokuta za špatná parkování

Příspěvek od aikoN »

Jé, tady jsem dva roky bydlel. Jo, právě kvůli těmto vykukům jsem v těch šikmých stáních přestal parkovat - fakt mě nebavilo řešit, že tam zase někdo stojí a já se kvůli němu nemůžu z parkovacího místa vytočit (ne, fakt se to často nedá, zvlášť když auta vedle nechají malou mezeru nebo jsou delší). Pokuta oprávněně, chce se to trochu více zamyslet, jestli někomu nevadím.
Rychlost zabíjí!
PepaSFI
Pan Řidič
Příspěvky: 447
Registrován: ned 29 dub 18:23

Re: Pokuta za špatná parkování

Příspěvek od PepaSFI »

ono se tam toho najde víc. Kromě toho nedostatečného místa je tam taky stání na chodníku což se nesmí pokud to není značkou dovoleno a hlavně, platí předpis že se nesmí stát 5 metrů před a za křižovatkou, s výjimkou té rovné strany křižovatky tvaru T. Pokud jde o to červené auto tak tam to bude asi to místo, to fakt není na průjezd.
Odpovědět