Policejní kontroly a měření

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27054
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od řidičBOB »

Tak jsem dal na VSáka a sundal RedLine... No, po tomhle šel obratem zpět! 8-x
Je nutno ale říct, že tohle je obecně velmi těžké detekovat, protože ta bariéra to prostě celé odstíní ~x( Ale bylo by zajímavé vidět, jak by na to přenoska vysoko na okně reagoval...

Snímek obrazovky 2015-12-01 v 20.57.15.png
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16369
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od pavproch »

od rána asi 250km severem.... prozatím jen jedna pachová (ještě zelený pruh) octa I. na I/15 v zahrádkách s ramerem "on" - stáli neskrytě vedle cesty, žádné bukaření....

uvidíme , co odpoledne
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2424
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od Brus »

řBob: no tak to teda bylo dost pozdě. čekal bych třeba odraz od toho kamionu..
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od vonkreuz »

řidičBOB píše:Tak jsem dal na VSáka a sundal RedLine... No, po tomhle šel obratem zpět! 8-x
Je nutno ale říct, že tohle je obecně velmi těžké detekovat, protože ta bariéra to prostě celé odstíní ~x( Ale bylo by zajímavé vidět, jak by na to přenoska vysoko na okně reagoval.
To bylo letiště Měřín? Nejezdim tam moc často, ale v 6 z 10 projeti tam stojí schovani za barierou. Tak tam jakožto nemajitel AR zpomaluji k normálu.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16369
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od pavproch »

tak ani ve zbytku řidičského dne nic, až v Plzni n aprůchvatu Oct. II. v Pachových barvách s ramerem "on" a diskoškou stála u cesty bez pyrátha... wtf,

a vůbec na průtahu sa děly věci... napřed kolem mě prohučela cisterna 5M5xxxx na červenou, asitak skoro kilo (ve městě), potem zase na tom zúžení, než sa 4proudovka zvedne směr Ejpovice, tak tam debil za volantem černého leguána TDI bluemotion 4ADxxxx předvedl losí test "live - asi v osumdesátce, gde je třicet a oprávněně.... no a pote na benzině (Verva100 za 30.50, no nevem to) místní šulin v oftáce 5P8xxxx , ša on ví co a proč....

ešče že už sedim na hoteli u piva.... asi skvrna na plzeňském slunci...
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27054
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od řidičBOB »

Brus: já bych taky čekal odraz...

vonkreuz: já je z 10ti průjezdů potkám jednou... Tento týden jsem to jel každý den a potkal jsem je jednou :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od vonkreuz »

ř.Bob - já tam jezdim většinou v neděli po obědě nebo k večeru, když se vracím na Slovensko. Tak asi v ten čas čekají na ty co spěchají od tchyně nebo milenky.
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od driver »

řidičBOB píše:ano, zřejmě. Žátný Transporter PČR nemá pevnou radarovou výbavu... Nicméně na zadních sedadlech nebo skrze přední sklo, se může tu a tam vyskytnout laser parsek.
Zrovna nedávno jsem takovou laser párty skrze čelní sklo, Transporteru v barvách, zažil.
On měl na mysli verzi s LED panelem...
Přílohy
2015-09-14 12.05.52 B.jpg
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27054
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od řidičBOB »

jinak podle nejnovějších informací, mají ty SK Audiny PolCam :-( Takže bacha na valacha! :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od driver »

řidičBOB píše:Tak jsem dal na VSáka a sundal RedLine... No, po tomhle šel obratem zpět! 8-x
Je nutno ale říct, že tohle je obecně velmi těžké detekovat, protože ta bariéra to prostě celé odstíní ~x( Ale bylo by zajímavé vidět, jak by na to přenoska vysoko na okně reagoval...

Snímek obrazovky 2015-12-01 v 20.57.15.png
No, jestli znáš třeba z Lipska do Kasslu A38 tak tam mají za tunelem vlevo mezi betonovými svodidly taková místa, kde to je koncipované shodně jako ukazuješ na videu, akorát je míjíš z druhé strany a je to tak šikovně postavené, že kdo není bystrý, ani ho to nenapadne. Ty betony jsou totiž všude akorát v jednom místě je tam plynulá startovací dráha pro auto s radarem do levého, a to auto tam musí zacouvat, a pak je těžko detekovatelné, když má betony z obou stran.
Chtěl jsem dát foto z google map, ale oni tam mají fotomapu asi 10let starou, když se ta dálnice stavěla =))
Dokonce to nehlásí ani On-Line Radarwarner ale to bude tím, že si toho nikdo nevšimne a já si zase všímám a nejsou tam L-)
Trik je v tom, že z tunelu někteří přidají, ale omezení 80kmh platí ještě 200m za tunelem.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Odpovědět