Policejní kontroly a měření

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
retron
Letec
Příspěvky: 1385
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od retron »

jízda veteránu do vrchu Zbraslav - Baně
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od řidičBOB »

U MB Passat v pasivu honil pyráthy:
vlcsnap-2014-09-07-19h16m13s69.png
na JS červená O1 - ramer OFF :-(
vlcsnap-2014-09-07-19h24m15s57.png
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od pavproch »

jo, si zpoměl, že sem neska v reichu mohl přijít o dost tojro.... :ymblushing:

jedu si takle 140 v rychlým pruhu na A14 (bylo to někde u lipska) v zóně s omezením na 100 a nějak sem se zamyslel a nevnímal dění za sebou.... a najednou za mnou polizei prassat s diskotékou světelnou i zvukovou.... tak hrk do pomalýho a už sem si chystal německý slovíčka..... ale valili dál, sem jim asi enem překážel, tak ňa něchali žít i dyž kilo čtyřicet v kilu, no.... danke, schoen...
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od vonkreuz »

Já takhle před čtrnácti dny podpořil rakouskou policii - 121 na 80 za 55€ místo tabulkových 185€ (nebo taková podobná vysoká suma), protože jsem myslel že je tam 100 a předjížděl jsem toho přede mnou co brzdil a zezadu jeli další a já se nechtěl nechat zavřít.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od pavproch »

od pondělí do fčíl asi 4000km (CZ, D, FR, D, CZ) a ani jeden radar (nepočítám stacionáry), ani jedno měření, ani jedna kontrola... nudný to život... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od pavproch »

tak už sa to srovnalo... sem byl vyslán na nákupy do debilly, 100m od chalupy sem byl zastaven a vydýchán... :D
čisté zero, jak jinak...

mají nějaký nový drégr, bo ten oslintaný plastový šlauch, co sem dostal na památku, má jiný tvar - je 2x delší a tenčí...
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:neska jen poprdávání po Ostravě a prajzke.... nicméně mám zajímavou zkušenost - projíždím ludgeřovicama (předpisově), proti mně pachová oftáka, hned zamnú to otočil a nalepil sa ňa na prtel... ve špíglu sem viděl, že má pod zrcátkem namontované něco jako foťák... za chvíli diskoška a už ňa vytlačil na kraj... "pane řidiči, kontrola dokladů".... napřed to zkůšali, že prý sem tydlifonoval, což sem netydlifonoval... a pak z nich vylezlo, že jaxa za ňa nalepili, tak na prolustrovali podle SPZ a ukázalo jim to prý, že mám mít na prdelce 330i a ne 316i, tak ňa zastavili..... plus navíc Zlínská značka v Ově ..... ale přeškrnutá EU na SPZ jim nevadila.... a chtěli si pokecat..... takže asi tak.... poté, co z nich vylezlo, že ňa nehodlají buzerovat, taxem si teda s nima pokecal o mobilech, 316i vs. škodifkáři a tak
prý včera v telce v zprávách (nevím která stanice) říkali že za přelepku anti EU může být flastr 15tis a rok papíry v čistírně.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
bitmap
Řidič začátečník
Příspěvky: 174
Registrován: stř 16 bře 11:12

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od bitmap »

Ano, může být, aneb kdo si ho nechá dát, ten ho dostane :D
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od Bond007 »

pavproch píše:
pavproch píše:neska jen poprdávání po Ostravě a prajzke.... nicméně mám zajímavou zkušenost - projíždím ludgeřovicama (předpisově), proti mně pachová oftáka, hned zamnú to otočil a nalepil sa ňa na prtel... ve špíglu sem viděl, že má pod zrcátkem namontované něco jako foťák... za chvíli diskoška a už ňa vytlačil na kraj... "pane řidiči, kontrola dokladů".... napřed to zkůšali, že prý sem tydlifonoval, což sem netydlifonoval... a pak z nich vylezlo, že jaxa za ňa nalepili, tak na prolustrovali podle SPZ a ukázalo jim to prý, že mám mít na prdelce 330i a ne 316i, tak ňa zastavili..... plus navíc Zlínská značka v Ově ..... ale přeškrnutá EU na SPZ jim nevadila.... a chtěli si pokecat..... takže asi tak.... poté, co z nich vylezlo, že ňa nehodlají buzerovat, taxem si teda s nima pokecal o mobilech, 316i vs. škodifkáři a tak
prý včera v telce v zprávách (nevím která stanice) říkali že za přelepku anti EU může být flastr 15tis a rok papíry v čistírně.... :D
jojo, resit ptakoviny to by vsem urednikum a organum slo...ale delat neco, za co je ze svých dani platíme, to ne...
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Odpovědět