Hon na piráty

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Hon na piráty

Příspěvek od M.Z. »

Anóó, všude, všude.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Hon na piráty

Příspěvek od rhinos »

ctrl_j píše:
rhinos píše:třeba za ty prachy obratem postaví nadchod ;;) Vzhledem k znalosti místopisu víc nesmyslně umístěný přechod neznám.
Pokud se nepletu tak je to mimo obec a v podstatě na obchvatu města
To si mozna pletes to umisteni. Tohle nema byt na hlavnim tahu I/53, ale II/396.

Tady je popsano jak to funguje

actibump.jpg
já se vyjadřoval k těm Potůčkám ;)
Tady je taky jeden článeček...no tam se nikdy pomalu nejezdilo páč výpadovka...co na to říct.
Každý rozumný chodec si dá pozor a řidič který neumí bezpečně přejet křižovatku tak za volant prostě nepatří

http://www.jalovec.cz/radar-v-potuckach ... d-128-kmh/
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5408
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Hon na piráty

Příspěvek od Stepan »

Jsem ten článek s actibumpem včera nahodil na jistou facebookovou skupinu. V komentářích se velmi aktivně vyjadřoval pan Čada, plácal tam něco o pirátech, bezpečnosti, že je to hrozně super, vytahoval si odněkud z prdele grafy, na kterých demonstroval jak to funguje a blablablabla. Předpokládám, že má s tou zakázkou něco společného, asi obchodní zastoupení. Jsem mu hezky od plic (klávesnice) vysvětlil, co si o tom myslím a dostal dostal ban na 3 dny za "urážky členů komunity Facebooku". Nepříjemné =))

E: Rychlé ověření infa. Ten chlap to fakt prodává:
https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-f ... typ=PLATNY

:D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Hon na piráty

Příspěvek od bojler »

Už jenom jméno zřejmě jeho ženy - Dominka Čada..
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5408
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Hon na piráty

Příspěvek od Stepan »

Pán si mě zablokoval :-\

K tématu:

Na D8 ve směru na Prahu, už kousek před ní, ten radar tam fakt měří 130km/h? Genovo i Waze mlčelo.
Jinak Genovo reaguje prakticky pouze na radary, které u sebe na Waze nemají červený puntík v pravém horním rohu. To znamená, že co má puntík je vypnuté?
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Hon na piráty

Příspěvek od EL_XEL »

Mně se ohledně zpomalování líbil nápad spících policajtů s nenewtonovskou tekutinou. Když přes to člověk přejede pomalu, tak nemá problém, ale když na to vlítne, tak si hupne. Rozhodně lepší než tahleta věc.
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: Hon na piráty

Příspěvek od x2005 »

Stepan píše: Na D8 ve směru na Prahu, už kousek před ní, ten radar tam fakt měří 130km/h? Genovo i Waze mlčelo.
Jsou to primárně průjezdový váhy, který taky dokáží měřit rychlost. Ale nic z toho není zpoplatněné.
Stepan píše: Jinak Genovo reaguje prakticky pouze na radary, které u sebe na Waze nemají červený puntík v pravém horním rohu. To znamená, že co má puntík je vypnuté?
Bílý křížek "x" v červeném kruhu a znamená to "falešná rychlostní kamera". Je to v místech, kde uživatelé hlásí radar, ale zařízení není určené k represi.
waze-fake-kamera.jpg
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5408
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Hon na piráty

Příspěvek od Stepan »

Provedu sebereflexi a přiznám, že jsem o tom nevěděl a poctivě dobržďoval. Celou dobu, co mám řidičák. Ups ;))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Upside
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: úte 27 pro 18:30

Re: Hon na piráty

Příspěvek od Upside »

Zajímalo by mě, jak je to pravdivé? Třeba - sjezd z d1 na jižní spojku (radar on), v opačném směru ze spojky na d1 (výpalné off).
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hon na piráty

Příspěvek od řidičBOB »

Nooo, úplně tak pravdu nemáš ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět